İnce ‘CHP’den Para Alıyor’ Dedi, Yanardağ’dan Yanıt Geldi

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, TELE1 Genel Yayın Yönetmeni gazeteci Merdan Yanardağ’ın her ay CHP ayrıca İYİ Parti’den para …

İnce ‘CHP’den Para Alıyor’ Dedi, Yanardağ’dan Yanıt Geldi

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, TELE1 Genel Yayın Yönetmeni gazeteci Merdan Yanardağ’ın her ay CHP ayrıca İYİ Parti’den para aldığını iddia etti. Yanardağ iddiayı sert bir dille yalanladı. 

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Twitter hesabından paylaştığı bir videoda TELE 1 Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ’ın kendisine yönelik eleştirlerine yanıt verdi. İnce, açıklamasında Yanardağ’ın her CHP ayrıca İYİ Parti’den her ay para aldığını öne sürdü. 

Twitter hesabından Yanardağ’ı etiketleyen İnce ‘Ben şerefimin üzerine yemin ederim ki her ay CHP ayrıca İyi Parti’den para alıyorsun.Sende şeref varsa, yemin et bakalım almadığına!’ dedi.

Yanardağ’dan İnce’ye yanıtı gecikmedi. İnce’nin paylaşımını alıntılayan Yanardağ, 2018 Cumhurbaşkanlığı seçimleri devamında yaşananları hatırlatarak ‘Şerefi olan, o seçim gecesi milyonlarca insanı yüzüstü bırakmaz, söz verdiği gibi meydana, milletin karşısına çıkardı.. Sen önce o gecenin hesabını ver’ ifadelerini kullandı. Yanardağ şöyle devam etti:

‘Biz ciddi iş yapıyoruz, soytarılık değil. İktidarı, gerici ayrıca yandaş medyayı bırakıp bağımsız haber kanallarına iftira atma.’

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.