Sponsorlu

 

Teknoloji Haberleri 

İmamoğlu’ndan Akşener’e Kırmızı Halı ve Zabıta Mangalı Karşılama

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu İBB binasında ziyaret etti. İmamoğlu, Akşener’i belediye binası önünde …

İmamoğlu’ndan Akşener’e Kırmızı Halı ve Zabıta Mangalı Karşılama

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu İBB binasında ziyaret etti. İmamoğlu, Akşener’i belediye binası önünde kırmızı halı ayrıca zabıta mangası eşliğindeki törenle karşıladı.

“Özellikle kahayrıca içtik, çünkü bir kahvenin 40 yıl hatırı vardır”

İYİ Parti lideri Meral Akşener, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile bir araya geldi. Görüşme sonrası medya mensuplarının sorularını yanıtlayan Akşener şunları söyledi: ‘Ben İstanbul Belediye Başkanı İmamoğlu ile çok kez görüştüm. Ancak makamında daha önce ziyaret etmemiştim. İlk kez ziyaret ediyorum, kahayrıca içtik. Özellikle kahayrıca içtik, çünkü bir kahvenin 40 yıl hatırı vardır. Başarı dileklerimizi tekrarladık. Biliyorum ki yalılar gidiyor. O oluyor, bu oluyor. O çalışmalar hakkında bilgilendirme aldık. Hem de kendisine karşı çıkarılan zorluklar var. İstanbul’a yapılacak hizmetlerin engellenmesi pahasına çıkarılan zorluklar var onları konuştuk bilgilendik.

İmamoğlu, Akşener’i belediye binası önünde kırmızı halı ayrıca İBB ekiplerinden oluşan tören mangasıyla karşıladı. İşte o anlar:

İmamoğlu Akşener’e ‘Boğaziçi Yalıları’ isimli kitabı hediye etti

İmamoğlu görüşme sonrası Akşener’e ‘Boğaziçi Yalıları’ isimli kitap hediye etti. İBB Başkanı hediyeyi verirken şu ifadeleri kullandı: ‘Çok kitabımız var ama ilk başa yalıları koyduk. Yalıları elimizden tek tek almaya gayret ediyorlar ama koruyacağız.

Akşener ise ‘Bir mesaj var burada ‘İstanbul Yalıları’nı aldık, gördük birlikte koruyacağız‘ dedi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.