Sponsorlu

 

Teknoloji Haberleri 

İmam Konakçı Oruç Tutmayanların Sopalanmasını İstedi

Hilafet çağrısını sık sık yineleyen ayrıca daha önce de Sezen Aksu’yu hedef alan çağrısıyla gündeme gelen Melike Hatun Camii İmamı ayrıca Halil …

İmam Konakçı Oruç Tutmayanların Sopalanmasını İstedi

Hilafet çağrısını sık sık yineleyen ayrıca daha önce de Sezen Aksu’yu hedef alan çağrısıyla gündeme gelen Melike Hatun Camii İmamı ayrıca Halil Konakçı,  ”Namaz kılmamanın hukukta cezası var, şimdi uygulanmıyor olabilir, sopalama var” ifadelerini kullandı. Konakçı’nın açıklamalarına tepki gösteren CHP Milletvekili Alpay Antmen, “Laiklik karşıtı Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, kendi söyleyemediği şeyleri bu meczuba söyletiyor” dedi.

İşte Melike Hatun Camii İmamı ayrıca Halil Konakçı’nın gündeme gelen konuşması

“Laiklik karşıtı Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, kendi söyleyemediği şeyleri bu meczuba söyletiyor”

Konakçı’nın açıklamalarına tepki gösteren CHP Milletvekili Alpay Antmen, “Laiklik karşıtı Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, kendi söyleyemediği şeyleri bu meczuba söyletiyor” dedi.

Antmen’in konuya dair açıklaması şöyle:

“Bu adam bir cami imamı. Devlet memuru. Oruç tutmayanların ayrıca namaz kılmayanların sopayla dövülmesi gerektiğini söylüyor. Atatürk ayrıca laiklik karşıtı Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, kendi söyleyemediği şeyleri bu meczuba söyletiyor. Tarihe kara leke olarak çoktan geçtiler bile.”

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.