İfşa Görüntüleri Sonrası Halka Seslenirken Kendini Tutamadı

Sosyal medyaya ard arda önce çılgın ev partisi, sonra barda bir erkekle samimi görüntüleri ayrıca daha sonra başbakanlık ofisinde öpüşme …

İfşa Görüntüleri Sonrası Halka Seslenirken Kendini Tutamadı

Sosyal medyaya ard arda önce çılgın ev partisi, sonra barda bir erkekle samimi görüntüleri ayrıca daha sonra başbakanlık ofisinde öpüşme fotoğrafları sızan Finlandiya Başbakanı Sanna Marin, gözyaşları içinde pişmanlığını anlattı.

Sanna Marin Konuşma Yaparken Gözyaşlarına Boğuldu

Son dönemde sosyal medyada sızan parti videolarıyla gündemden düşmeyen Finlandiya Başbakanı Sanna Marin, son olarak makam odasında çekilen görüntüler yüzünden zor durumda kalmıştı.

Arka arkaya sızan görüntüleri sebebiyle zor günler geçiren Başbakan, bugün katıldığı bir konferansta gözyaşlarına boğuldu.

”Bu geçen hafta hayatımda hiç kolay olmadı”

Marin, konuşması sırasında, “Bu geçen hafta hayatımda hiç kolay olmadı. Dürüst olmak gerekirse oldukça zordu. Yine de insanların boş zamanlarımızda ne yaptığımızdan çok ne yaptığımıza, işimize odaklandığını düşünmek istiyorum.” dedi. Marin, sözleri sırasında gözyaşlarına boğulurken, o anda seyirciler arasında da alkış koptu.

”Ben de bir insanım”

Marin, gözyaşları içinde ‘Ben de bir insanım’ derken, kendisini dinlemeye gelenlerin ona destek verdiği görüldü.

Konuşmasına gözyaşları içinde devam eden Başbakan, “Ben de bazen, bu kara bulutların ortasında eğlenmeyi ayrıca neşeyi özlüyorum.” dedi. Bugüne kadar basına yansıyan tüm fotoğraf ayrıca videoların ‘özel ayrıca kişisel hayatı’ olduğunu vurgulayan Marin, görevlerini aksatmadığını da ifade etti.

Finlandiya polisinden soruşturma açıklaması

Öte yandan, Finlandiya polisi, Başbakan Sanna Marin’in şikayette bulunulan parti videoları hakkında işlem başlatmayacağını açıkladı.

Fox News’in haberine göre, Helsinki emniyetinden yapılan açıklamada, Marin’in videolardaki davranışları hakkında üç şikayet alındığı ayrıca videonun içeriği hakkında ön inceleme yapıldığı belirtildi.

Müfettiş Teemu Jokinen, videolarda suç sayılacak herhangi bir davranışın görülmediğini, videolarla ilgili işlem başlatılmayacağını söyledi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.