i-Doser Nedir? Yapınca Neler Oluyor? Zararlı mıdır?

i-Doser Nedir? Yapınca Neler Oluyor? Zararlı mıdır?

Herkese Selam J Bugün sizin için efsanevi bir konu ile geldim. İlk çıktığında çok fazlaca merek edilen ama teknolojininilerlemesi ile bir tık önemini yitiren ama kitlesi olan i-Doser’den bahsedeceğim, nedir?  Nasıl kullanılır? Etkili midir? Etkisini nasıl arttırabiliriz? Zararlı mıdır? Nereden alabiliriz? Ücretli mi? Bunların hepsini cevaplamış olacağım.

i-Doser Nedir?

i-Doser bir tür ses dalgası arkadaşlar yani binaural dalgalarıyla beynimize etki eden ve bu dalgalar sayesinde bir uyarılma sağlayarak bize etkisi olan bir uygulamadır. Günümüzde tabiri caiz ise dijital uyuşturucu olarak da bilinmektedir.

i-Doser Nasıl Yapılır?

Uygulama sırasında yanınızda bir kulaklık ortam tamamen karanlık olmalıdır. Dilerseniz göz bandajı ya da bez ile destek alabilirsiniz. Bu süre zarfında etkisinin tam olabilmesi için bunlar şart ayrıca dozun tamamını dinlemeniz tavsiye edilir. Etkili olması için doz sonunda ise “Reset döşe” dinlemeniz ve beyni resetlemeniz tavsiye edilir.

i-Doser Nedir?

i-Doser Etkilimi? Etkisini Nasıl Arttırabiliriz?

Birçok kullanıcı yorumuna göre ilk bir iki doz da fazla etkisi olmasa da sonrasında etkili olduğu belirtilmekte şöyle düşünebilirsiniz. Nasıl bir anne karnında ki bebeğin gelişimi için müzik dinletip onunla anne karnın da olmasına rağmen konuşuyor ya da bir damla sesinin belli bir süre sonra rahatsız etmesi gibi bahsettiğim durumlar nasıl bilimsek olarak gerçekliği kanıtlanmış ve toplumca kabul edildiyse bununda gerçek olabileceği düşünülmektedir. Bir den fazla doz çeşidi mevcut ama en bilinenleri sizin için aşağıda açıklamalı olarak paylaşacağım. Etkisini arttırmak için de yine sizinle en çok bilenlere yer vermiş olacağım.

i-Doser Etkisini Arttırmak için;

  • Moderate (Orta)
  • Strong (Güçlü)
  • Very strong (Çok Güçlü)
  • Very very strong (Çok Çok Güçlü)
  • Strongest (En Güçlü)

Dozlar için;

  • Quik happy: Mutlu edici doz
  • Adrenochrome: Enerji verici ,çok güçlü hayal gördürücü
  • Trip: Göz açıkken bile güçlü hayel gördürücü hayat değiştirici

Belirtmemde fayda olacaktır. İlk ve ikinci kullanımlarda etki olmasa da beyin belli bir süre sonra alışacağı için üç ve üzerinde etkisi başlamış olacaktır.

 i-Doser Zararlı mıdır ?

İ-Doser için yapılan açıklamada hiçbir zararın olmadığı belirtilmiş durumda en çok merak edilen soru içinde cevap vermiş oldum. Araştırmada hiçbir dozun zararı olmadığı açıklanmıştır.

i-Doser’i nereden temin edebiliriz? Ücretli midir?

Arkadaşlar ücretli bir uygulamadır i-Doser Web Store , i-Doser App Store’den indirebilirsiniz  ya da güvenli alışveriş sitelerinden de işlem yapabilirsiniz.

İlgi çekici bir uygulama bence ve kullanıcıları mevcut üstelik umarım aklınızdaki soruların cevaplarını bulabilmişsinizdir. Bir sonra ki yazımda görüşmek üzere

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.