Hollywood Yıldızlarının Süper Etkili Güzellik Sırları

Hollywood Yıldızlarının Süper Etkili Güzellik Sırları

Herkesin güzellik sırları vardır. Rutin haline gelmiş ürünler, kullandığı değişik yöntemler. Şimdi bu yazımda da Hollywood yıldızlarının güzellik sırlarını size açıklayacağım.

1. Margot Robbie çok değişik bir güzellik sırrı var. Dudak nemlendiricisi yerine göğüs ucu kremi kullanıyormuş. Organik olanları tercih ederseniz, dudakları nemlendirmesi iki kat artıyormuş.

2. Devon Windsor’un çok ilginç güzellik sırrı ise gastrit için kullanılan likit şurupları yüzüne maske olarak kullanmasıymış. Cildi ölü hücrelerden arındırdığını, derinlemesine temizlediği iddia ediyormuş. Denemekten zarar gelir mi tartışılır.

3. Tüm Hollywood yıldızlarının  kullandığı bir güzellik sırrı ise ağızda 10 dakika boyunca bir yağı çalkalamak. Ağız içinde oluşan mikropları, bu mikroplar vücutta bazı hastalıklara neden oluyor ve bu yağ sayesinde hepsi ağızdan gidiyor. Herhangi bir yağı kullanabilirsiniz.

4. Katie Holmes’in en favori cilt ürünleri kesinlikle salyangoz jeli içeren ürünlermiş. Cildi yenilemesi ve ölü derilerden arındırması tercih sebebi. Kağıt maske, krem gibi ürünleri kullanabilirsiniz.

5. Yine Margot Robbie geceden buzluğa koyduğu iki tane metal kaşıkla her sabah uyandığında 10 dakika gözlerine bastırıyormuş. Göz altı şişlikleri ve morlukları için yapıyormuş bunu. Denedim ve faydasını gördüm.

6. Jennifer L. Hewitt ve Sandra Bullock çok tuhaf güzellik sırlarını paylaşmış. Göz altı kremi yerine hemoroit kremi kullanıyorlarmış. Hem şişliği hem de morluğu aldığı söyleniyormuş. Diğer bir göz altı sırrı ise Jennifer Aniston göz altı kremi yerine vazelin kullanıyormuş. İkisi de çok yağlı yapıya sahip ne kadar iyi gelir kullanan bilir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar: takipçi satın al