En İyi 9 Hazır Makale ve İçerik Sipariş Sitesi 2022

En İyi 9 Hazır Makale ve İçerik Sipariş Sitesi 2022

Hazır makale: İnternet yayıncılığı dünyasında bir çok firma hazır içerik ve makaleler düzenleyerek kurumlara sunmaktadır. Bu alanda hizmet veren bir çok site bulunmaktadır. Sitelerin hazırlamış olduğu içeriklerin özgün olması oldukça önemli olduğu için, güvenilirlik ön planda yer alır. Makale hazırlayan bu sitelerde, kurumların ihtiyaç duydukları özel içerikli makale talepleri en kısa zamanda hazırlanıp satışa sunulmaktadır. En iyi hazır makale ve içerik siparişi verebileceğiniz siteleri sizler için derledik;

1. R10.Net

Makale al sat alanında en iyi siteler arasında yer alan R10.Net sitesi oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Kullanıcı sayısı oldukça fazladır. Bu siteye kayıt olmak için davetiye gereklidir. Makale satışından komisyon alınmamaktadır.

2. Wmaraci.com

Aynı zamanda forum platformu olan wmaraci.com sitesinde makale yazılarak para kazanma fırsatı da bulunmaktadır. Üye olmak ücretsizdir. Makale hazırlayarak ilan verilebilir. Makale alım satım işlemlerinde komisyon alınmaz.

3. Makalehizmeti.com

Makale alınıp satılabileceği diğer bir platform makalehizmeti.com’dur. Bu makale satış sitesine kaydolarak rahatlıkla makale siparişleri verebilirsiniz. Ayrıca, ‘Örnek Makale’ kısmını inceleyerek çalışmalarını görme şansınız da mevcut.

4. Yazkazan.net

Hazır makale ve içeriklerin alınıp satıldığı yazkazan.net platformu da yaygın olarak tercih edilen bir sitedir. Ödemeler için minimum bir alt sınır bulunmaktadır bu alt sınır geçen kullanıcılar için ödeme yapılır. Tabi konumuz makale siparişi olduğunda herhangi bir alt sınırın önemi yok.

5. İcerik.net

Hazır içerikli makaleleri oluşturduktan sonra satılabileceği bir platformdur. Bu sitede ağırlık olarak sağlık ve teknoloji alanında yazılan makaleler satılmaktadır. Yazım ve dil bilgisi kurallarına fazlasıyla dikkat eden bir platformdur.

6. Yazankazanir.net

Makale satış siteleri kapsamında olan yazankazanır.net sitesinin yazar profili yaklaşık olarak 1500 civarı olmaktadır. Yazan Kazanır sitesi de yine alıcılara örnek makaleler sunuyor ve Başvuru Yap kısmını kullanarak metin yazarlığı başvurusu yapılabiliyor.

7. Makaleyaz.net

Makaleyaz.net makale platformu uzun süredir güvenilir bir şekilde hizmet vermektedir. Yazarların sayısı 400 civarındadır. Yazar hesabı oluşturulmalı ve sonrasında hazır içerikli makaleler satışa sunulabilir.

8. Freelancer.com

Makale alım satımı hizmeti veren önemli sitelerden birisi de Freelancer.com sitesidir. Kayıt olmak gereklidir. Kullanıcıların makale taleplerine uygun içerikler oluşturulabilir. Alt yapısı oldukça güvenli bir sitedir. Editör üyeliği oldukça fazladır.

9. Hizlibul.com

Hizlibul.com freelancer platformu özellikle ilan oluşturularak hizmet sağlamaktadır. Güvenilir bir sitedir. Ödemeler hızlıca yapılır. Ziyaretçileri oldukça yoğundur. Bunun dışında daha bir çok konuda sipariş vermek için Hızlıbul sitesini kullanabilirsiniz.

Hazır makale ve içerik siparişi verebileceğiniz en iyi siteleri derlediğimiz “En İyi Hazır Makale ve İçerik Sipariş Siteleri 2022” içeriğimiz bu kadardı. Daha fazla blogger, webmaster veya influencer içerikleri arıyorsanız internet kategorimizi yandaki bağlantıya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.