Hayatını Kaybetmişti: Hamas’ın Kaçırdığı Shani Louk Hakkında Tüyler Ürperten Bir Detay Ortaya Çıktı

Hamas’ın 7 Ekim sabahı İsrail’e düzenlediği Aksa Operasyonu ile birlikte sosyal medyada yayılan görüntüler gündem olmuştu. Paylaşımlardan birinde yer Hamas’a ait bir kamyonetin arkasında hareketsiz biçimde yatan Shani Louk hakkında birçok iddia …

Hayatını Kaybetmişti: Hamas’ın Kaçırdığı Shani Louk Hakkında Tüyler Ürperten Bir Detay Ortaya Çıktı

Hamas’ın 7 Ekim sabahı İsrail’e düzenlediği Aksa Operasyonu ile birlikte sosyal medyada yayılan görüntüler gündem olmuştu. Paylaşımlardan birinde yer Hamas’a ait bir kamyonetin arkasında hareketsiz biçimde yatan Shani Louk hakkında birçok iddia ortaya atılmıştı. Geçtiğimiz gün hayatını kaybettiği kesinleşen Louk’un kafasının kesildiği haberleri tüyleri diken diken etti.

İsrail saldırıları esnasında Hamas tarafından kaçırılarak bir kamyonetin arkasında gezdirilen kadının görüntüsü dünya çapında yankı uyandırmıştı.

İsrailli Alman genç kadın ‘un annesi, kızının öldüğünü açıkladı.

Hamas’ın İsrail’e karşı başlattığı saldırıların ardından bölgedeki bir müzik festivalinde olan Shani Louk olduğu anlaşıldı. Genç kadın bacağında dövmeler ve rastalı saçlarından teşhis edildi.

Shani Louk’un annesi Ricarda Hamas’a seslenerek kızının cesedini istediği anlar gündeme damga vurmuştu.

Kamuoyundan yardım talebinde bulunan acılı anne daha sonra yeni bir açıklama yapmış ve Filistinli bir kaynaktan aldıkları bilgiyle kızlarının yaşadığını duyurmuştu.

The Jeruselam Post‘ta yer alan habere göre; Shani’nin kız kardeşi Adi Louk sosyal medya hesabından “Kız kardeşim Shani Nicole Louk’un ölümünü üzülerek duyuruyoruz” sözleriyle Shani Louk’un öldüğünü duyurdu.

İsrailli Alman genç kadın Shani Louk’un kuzeni ise şu açıklamada bulundu:

İsrail Cumhurbaşkanı Isaac Herzog Alman medyasına konuştu. Bild’e konuşan Herzog, “Bunu söylemekten dolayı gerçekten çok üzgünüm ama Shani Nicolee Louk’un katledildiğini ve öldüğü haberini aldık”

Alman medyasından Bild’e konuşan İsrail Cumhurbaşkanı Isaac Herzog, “Bunu söylemekten dolayı gerçekten çok üzgünüm ama Shani Nicolee Louk’un katledildiğini ve öldüğü haberini aldık” ifadelerini kullandı.

Herzog, açıklamasında “Louk’un kafatası bulundu” diyerek tüyler ürperten detayı da açıkladı.

‘DNA sonuçları da kimlik tespiti yapılabilmesini sağladı. Bu, bu barbar, sadist hayvanların İsraillilere saldırırken, işkence ederken ve öldürürken onun kafasını kestikleri anlamına geliyor. Bu büyük bir trajedi ve ailesine en derin taziyelerimi sunuyorum”

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.