Sponsorlu

 

Teknoloji Haberleri 

Haluk Levent Kaza Geçirdi! Levent’in Nesi Var?

Haluk Levent Kaza Geçirdi! Levent’in Nesi Var?

Ahbap Derneği kurucusu ünlü şarkıcı Haluk Levent bugün trafik kazası geçirdi. Depremin merkez üssü olan Pazarcık’a yardım götüren aracın içinde trafik kazası geçiren Levent’in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

“1 Saate İşimin Başındayım”

Kahramanmaraş merkezli 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki deprem sonrasında bölgedeki yardım çalışmaları da devam ediyor. Ahbap Derneği ile bölgedeki çalışmalara katılan Haluk Levent, Pazarcık’a giderken kaza yaptı. İlk haberlere göre ise Levent’in durumu iyi.

Kaza sonrasında açıklama da yapan Levent yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: “Pazarcık yakınlarında çukurlu yola hızlı giriş yaptık galiba. Özür dileyerek yazıyorum kemer takmamıştım kafamı 2 kez tavana çarptım. Kaslarda biraz zedelenme var. Çalışabilecek durumdayım. 1 saate kadar işimin başına geçerim. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Gerçekten iyiyim.”

Sosyal medyadan yayınladığı mesaja kısa sürede yüzlerce geçmiş olsun mesajı gelirken Levent’in kazayı hafif atlattığı ve hastanede kalmasını gerektirecek bir durum olmadığı da öğrenildi. Levent, son günlerde deprem bölgesinde çalışmaları bizzat kendisi koordine ediyordu.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.