Hakem Halil Umut Meler’den Saldırı Sonrası İlk Röportaj! Doğrudan Emre Belözoğlu’nu Suçladı

FIFA kokartlı hakem Halil Umut Meler, Ankaragücü-Çaykur Rizespor maçı sonrası Ankaragücü Başkanı Faruk Koca’nın kendisine saldırmasıyla ilgili ilk kez konuştu. Halil Umut Meler, saldırıyla ilgili Ankaragücü Teknik Direktörü Emre Belözoğlu’nu suçladı …

Hakem Halil Umut Meler’den Saldırı Sonrası İlk Röportaj! Doğrudan Emre Belözoğlu’nu Suçladı

FIFA kokartlı hakem Halil Umut Meler, Ankaragücü-Çaykur Rizespor maçı sonrası Ankaragücü Başkanı Faruk Koca’nın kendisine saldırmasıyla ilgili ilk kez konuştu. Halil Umut Meler, saldırıyla ilgili Ankaragücü Teknik Direktörü Emre Belözoğlu’nu suçladı. 

Kaynak…

Süper Lig’in 15. haftasında oynanan Ankaragücü-Çaykur Rizespor maçı sonrası Ankaragücü’nün eski başkanı Faruk Koca sahaya girmiş ve Halil Umut Meler’e yumruk atmıştı.

Aldığı darbe sonrası yere düşen Halil Umut Meler, tekmelere de maruz kalmıştı. Saldırı sonrası tutuklanan Faruk Koca ayrıca ömür boyu futboldan men edilmişti.

FIFA kokartlı hakem Halil Umut Meler, olaylı maçta yaşananları Hürriyet’e anlattı ve teknik direktör Emre Belözoğlu’nu suçladı.

Emre Belözoğlu’nun durumu provoke ettiğini söyleyen Halil Umut Meler şöyle konuştu ⬇️

‘Maçtan sonra düdüğü çaldıktan sonra oyuncular teşekküre ve tebrik etmeye geldi. Ki bu da görünüyor zaten ekranlarda. O arada Emre Belözoğlu’nun elini, kollarını gördüm. O arada rakip teknik direktör İlhan Palut onu tuttu. Tam biz ne oluyor, ne bitiyor, neler deniyor diye oraya odaklandığımızda eylemi yapan şahıs sol tarafımdan yumruğu vurdu. Ondan sonrasını hatırlıyor muyum, hatırlamıyorum.’

“Sadece bu durumu provoke eden teknik direktördü. Başka hiç kimse değildi. Bu alenen gözüken bir şey. biliyorsunuz 2018 yılında benimle ilgili şahsi bir görüşü vardı. Bu şahsi görüşün devam ettiğini düşünüyorum ben de şu an.”

“Bana o eylemi yapan kişi, yumruk atan kişi benden ve ailemden yazılı olarak özür dilemesine rağmen kendisi özür dilemedi. Emre Belözoğlu özür dilemedi.”

‘2 gün öncesinde verdiği röportajda da herhangi bir şey yok. Üzgün olduğunu söylüyor ama neye üzgün? Şiddeti yapanın şu durumda olduğuna mı üzgün? Yoksa bu duruma kendisi getirdiği için mi üzgün? Yoksa ben darbe yediğim için mi üzgün?’ 

Haberin tamımı için kaynak…

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.