Hadise ve Icardi Birlikteliği İçin Bomba Yaratan Açıklama

Hadise ve Icardi Birlikteliği İçin Bomba Yaratan Açıklama

Galatasaray taraftarının gönlünde taht kuran Mauro Icardi sadece başarılı oyunculuğu ile değil aynı zamanda özel hayatıyla da gündemden düşmüyor. Wanda Nara ile yakın zamanda yollarını ayıran ünlü sporcunun geçtiğimiz günlerde Hadise ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Bu dedikoduya ise açıklama geldi.

“Gerçeklik Payı Yok”

Haklarında çıkan aşk dedikoduları sonrasında sosyal medyada gündem oluşturan ikili hakkında genel olarak olumlu yorumlar yapılmış ve birbirlerine çok yakıştıkları söylenmişti. Ancak Hadise’nin menajeri olan Haluk Şentürk’ten konuyla ilgili olarak açıklama geldi. Açıklamada şunlara yer verildi:

“Hadise Hanım, Mertens ve eşiyle Belçika’da tanışmıştı. Maça da Mertens’in eşinin daveti üzerine gitti. Icardi hakkında yapılan haberlerin gerçeklik payı yoktur. Hadise Hanım’ın kendisi de hakkında çıkan haberleri şaşkınlıkla izliyor,” dedi.

Bu yapılan açıklama ile birlikte şimdilik Icardi ve Hadise aşkı da başlamadan bitmiş oldu. Icardi, 2014 yılında Wanda Nara ile evlenmiş ancak yakın zamanda yollarını ayırmıştı. İkilinin boşanma haberleri özellikle sosyal medyada günlerce gündem olmuştu.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.