Günaydın Mesajları: Kısa ve Anlamlı Sevgiliye Günaydın Mesajları

15.06.2021
Günaydın Mesajları: Kısa ve Anlamlı Sevgiliye Günaydın Mesajları

Anlamlı günaydın mesajları almak; herkes için güne harika bir başlangıç yolu! Sabah uyanır uyanmaz sevdiğimiz insanlardan gelen günaydın mesajlarıyla güne daha bir enerjik başlarız. Bu durum sevdiğimiz insanlar için de geçerli. Onlar da bizden gelecek güzel bir mesajla, sabaha kocaman bir gülümsemeyle başlayacaktır. Şimdi birbirinden hoş sevgiliye günaydın mesajları ile başlayalım:

Sevgiliye Günaydın Mesajları

 • Uyanır uyanmaz geldin aklıma, bir güneşe bakıyorum bir de bana bakan fotoğrafına: Sevgiliye yazılabilecek kısa ve anlamlı bir mesaj. Hem onu düşündüğünüzü hissettirecek hem de kocaman bir günaydın gülümsemesi oluşturacak özel bir içerik.
 • Mutluluğumuz da aşkımız kadar derin ve bu sabah güneşi kadar sıcacık olsun, seni çok özledim: Özlem içerikli ve sabaha atıfta bulunarak yazılan bu mesaj da, sevdiğiniz insanı mutlu edecek türden bir temenni.
 • Herkes sabahı güneşin doğuşuyla; ben senin uyanmanla kutluyorum. Günaydın Güneşim: Efsane ve çok özel bir sabah mesajı. Bu mesajı alıp da mutlu olamayacak bir sevgili yoktur herhalde.
 • Sevgilim bugün muhteşem bir gün olsun senin için; güneş sana doğsun, ben zaten senin sevincinle ısınacağım: içi ısıtan, samimi bir günaydın mesajı daha.
 • Her gün hayata yeni bir başlangıç ve ben tüm sabahlarıma seninle başlamak istiyorum: Sabahın tazeliği ve yenilenmişliğiyle; sevginin görkemini buluşturan bir tarif.
 • Gülümsediğin her gün öncekinden daha da güzel. Şimdi de gülümse ve günümüz güzelleşsin, günaydın sevgilim: Sabah sabah gelecek romantik günaydın mesajları arasında bulunan bu hoş mesaj da sevgiliye göndermek için ideal.
 • Sen sabahın ilk ışıkları, sen sabah kahvesi gibisin. Güneşin doğuşundaki güzellik, hayata bakışımı güzelleştirensin. Günaydın sevgilim nice sabahlarımız olsun: Hem içten hem samimi, hoş bir günaydın mesajı.
 • Dün uyurken aklımda sen vardın, bugün senin isminle uyandım, her günümde sen varsın: onu sevdiğinizi ve özlediğinizi hissettiren güzel içerikli bir mesaj.
 • Bu sabah gökyüzünün en güzel mavisini, güneşin en sıcak halini, rüzgarın güzel esintisini, mis kokulu çiçeklerle sana gönderiyorum, günümüz aydın olsun sevgilim: Yine naif ve hoş bir başka günaydın mesajı.
 • Günümüz renkli geçsin, sabah güneşim, günün aydın olsun: Hem kısa hem de renkli bir sabah mesajı.
 • Günaydın uykucu şirin, yeni güne birlikte merhaba diyelim: Neşeli bir sabah mesajıyla da sevgilinize ve güne merhaba diyebilirsiniz.
 • Rüyamın gerçeğe dönüşmüş halisin, güneşe birlikte günaydın diyelim sevgilim: Hoş günaydın mesajları arasında yer alan bu dilek de, sevgiliye yollamak için ideal.

Sevgiliye Yazılacak En Güzel Günaydın Mesajı Nasıl Olmalı?

Sevgiliye yazılacak en güzel günaydın mesajı; öncelikle içinizden gelen güzel duyguları içermeli. Bu nedenle samimi olması en önemli etkenlerden biri. İçtenlikle söylenmiş ve güzel duyguları yansıtan bir günaydın mesajının beğenilmemesi mümkün değil. Özellikle de herkes uyanır uyanmaz hatırlanmaktan mutluluk duyacaktır.

Sabah Mesajı Olarak Gönderilebilecek Şiir

Şiirler de; uzaktaki sevgiliye günaydın mesajı olarak yollanabilecek çok hoş içeriklerdir. Yukarıda sayılan birbirinden güzel kısa mesajların yanı sıra; sabah mesajı olarak yollanabilecek ve Özdemir Asaf’a ait olan güzel bir şiirle devam edelim:

Sabah bir yeni dünya gibi geliyorsun;

Öylesine süslü, öylesine sadesin ki,

Sen o kadar güzelsin ki sabah

O kadar güzelsin ki…

Şiirler de sabah mesajı olarak yollanabilecek harika ve romantik içeriklerdir. Çok eski dönemlerden bu yana, insanların duygularını en yalın ve kısa şekilde yansıtan şiirler; aynı zamanda en anlamlı sözlere sahip mesaj yöntemidir de. Bu nedenle, sevgiliye sabah yollanacak mesajlar arasında ön plana çıkmaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.