Gök Gürültülü Sağanak Yağış Geliyor: 31 Ağustos Çarşamba Günü Hava Nasıl Olacak?

31 Ağustos Çarşamba günü yurt genelinde havanın nasıl olacağı vatandaşlar tarafınca merak ediliyor. Özellikle Meteoroloji Genel Müdürlüğü ayrıca …

Gök Gürültülü Sağanak Yağış Geliyor: 31 Ağustos Çarşamba Günü Hava Nasıl Olacak?

31 Ağustos Çarşamba günü yurt genelinde havanın nasıl olacağı vatandaşlar tarafınca merak ediliyor. Özellikle Meteoroloji Genel Müdürlüğü ayrıca AKOM’dan gün içerisinde gelen uyarılara göre Marmara Bölgesi’nde gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Peki bugün hava nasıl olacak? İşte 31 Ağustos Çarşamba İstanbul, Ankara ayrıca İzmir hava durumu raporu.

MGM’den 31 Ağustos Çarşamba İçin Gök Gürültülü Sağanak Yağış Uyarısı Geldi

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 31 Ağustos Çarşamba günü için İstanbul başta olmak üzere Marmara Bölgesi’nde şiddetli yağmur beklendiğini açıkladı. Ve ülkemizin kuzey ayrıca batı kesimlerinin parçalı ayrıca yer yer çok bulutlu, Marmara, Batı Karadeniz (Sinop hariç) ile İzmir, Manisa, Uşak, Kütahya ayrıca Eskişehir çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ayrıca gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ayrıca açık geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Marmara’nın doğusu ayrıca Tekirdağ çevreleri ile Kırklareli’nin kıyı, Çanakkale’nin doğu kesimlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

Gök Gürültülü Sağanak Geliyor

31 Ağustos Çarşamba İstanbul Saatlik Hava Durumu

31 Ağustos Çarşamba günü İstanbul’da en yüksek sıcaklık 26, en düşük sıcaklık ise 22 derece olacak. Başta İstanbul olmak üzere tüm Marmara’da gün boyu gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor.

31 Ağustos Çarşamba Ankara Saatlik Hava Durumu

31 Ağustos Çarşamba günü Ankara’da en yüksek sıcaklık 34 derece olurken en düşük sıcaklık ise 20 derece olacak. Ankara’da havanın gün boyu parçalı bulutlu ayrıca güneşli geçmesi bekleniyor.

31 Ağustos Çarşamba İzmir Saatlik Hava Durumu

31 Ağustos Çarşamba günü İzmir’de en yüksek sıcaklık 38 derece en düşük sıcaklık ise 25 derece olacak. Sabah saatlerinde az bulutlu olması beklenen havanın öğlenden sonra aralıklarla ayrıca yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçmesi bekleniyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.