Gizemli Video Yeni Detaylar!

Gizemli Video Yeni Detaylar!

Om Sayf Hakkında Yeni Detaylar!

Bir önceki yazımızda bahsettiğimiz o trend video hakkında yeni detaylar ortaya çıktı bugün o detayları inceleyeceğiz.

Instagram postlarından vs. Gaziantep te yaşadığını öğrendiğimiz Om Sayf karşı komşunun verdiği bilgiye göre Mersin Mezitli ilçesinde bir villa tutmuş. Burak Güngör’e röportaj veren adam karşı komşusu olduğunu ve sürekli evde bir erkeğin bağırma sesleri yani bir kadını bir kişiyi azarlama tarzı sesleri duyulduğunu beyan etti.

Gecenin yarısında gelen bağırma sesleri yüzünden mahalleli bir hayli rahatsız olduğunu belirtti. Ailesi ile aynı evde yaşayan Sayf edindiğimiz ve bir önceki yazımızda aktardığımız gibi babasıyla sıkıntısının olduğu bu açıklamada biraz daha netleşiyor. Aldığımız bilgiye göre babasının Youtuberlığa karşı çıktığı iddia ediliyor net değil ancak olma ihtimali de bir hayli fazla.

BBC’de Yayına Katıldı!

BBC  kanalında konuşan Sayf, muhabirlerin yanıtladığı soruları cevapladı. Muhabir tabii ki konu hakkında soru sordu ancak Om Sayf özel hayatından bahsetmeyeceğini ileriki zamanda bir açıklama yapacağını belirtti.

İnstagram’da Story Paylaştı!

Paylaştığı videoda: “Siz benim ailemsiniz sizin sayenizde iyi oldum, Türk polisine araya girdiği için teşekkür ediyorum. İçinde bulunduğum sıkıntılardan kurtulduktan sonra size açıklama yapacağım” şeklinde konuştu. İşin garip kısmı dudağında yara izlerinin olması.

YAZAR BİLGİSİ
Efe Söker
 Bir tutam her şeyden.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar: takipçi satın al