Gizemli Trend Video: Kadın Şiddet mi Görüyor?

13.01.2021
Gizemli Trend Video: Kadın Şiddet mi Görüyor?

Youtube’de oyun videosu çeken 5,74 Mn abonesi olan Om Sayf paylaştığı son videoda gizemli bir el hareketi yaptı ve o hareket ne anlama geliyor, cidden şiddet mi görüyor bu soruların şimdilik cevabı yok. Çektiği videoda şöyle söylüyor: “Hep birlikte güzel günler geçirdik geçirdiğim en güzel iki yıldı. Şimdi Youtube’yi bırakma zamanı geldi ve size bir şey söyleyeceğim” diyor ve orda işareti yapıyor.

Başka gizemli olay ise sn. 20 de arkada gelen kadın çığlığı! Asıl ürpertici nokta bu. Kadın Gaziantep’te yaşıyor ve İnstagram postlarında gördüğümüz bir adam var o adam eşi mi erkek arkadaşımı bilinmiyor ancak o adam da Youtube kanalında jandarma önünde açıklama yapıyor. Açıklamada ise şöyle diyor:  merhaba om seyf ile ilgili bir şey konuşacağım om seyfin sıkıntısına JANDARMA müdahele etti. Yarın yada öbür gün JANDARMADAN çıktığında size sıkıntıyı söyler. 

Prim için olmadığı söyleniyor ama ne kadar doğru bilinmiyor. Başka bir iddia ise Om Seyf’in babası kendisini tehdit ettiği iddiası. 2 ay önce babası tarafından tehdit alındığı medyaya düşmüştü tabii bunun doğruluğu da kesin değil.

YAZAR BİLGİSİ
Efe Söker
 Bir tutam her şeyden.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.