Geleceğin Kripto Parası PiCoin

Geleceğin Kripto Parası PiCoin

Son yıllarda artan kripto paralara bir yenisi daha eklendi. Yaklaşık 1 yıldan fazla bir zamandır program üzerinden kazım işlemi devam eden uygulamada sona doğru hızla yaklaşılıyor. Bitcoin çıkışı gibi bir çıkış yapan ve her geçen gün üye sayısı artan kripto para birimi için, almak isteyenlerin biraz acele etmesi gerekiyor. Çünkü kazım işlemi artık daha yavaş ve üye sayısı daha fazla.

Projenin ilk çıkış aşaması 2019 yılının son çeyreğinde gerçekleşti. Stanford Üniversitesinde okuyan 3 öğrenci ile başlayan bir proje olan PiCoin 2021 başında borsaya girmeyi hedeflemektedir. Bu aşamaya kadar gelen uygulamanın en güzel taraflarından bir tanesi kazım işleminin tamamen ücretsiz olması ve belirli sayıda referans ile daha hızlı kazmanızı sağlaması.

PiCoin İçin Uygulamanın Açık mı Kalması Gerekiyor?

Bu sorunun cevabı hayırdır. Uygulamaya 24 saatte bir girmek ve daha sonrasında kazım işlemine devam etmeniz yeterli olmaktadır. Zaten burada amaç PiCoin üretmek değil, var olan coinleri biriktirmek. Bu noktada kazım işlemi ile biriktirmeye başlıyorsunuz.

Uygulamanın ücretsiz olması ve herhangi bir şekilde uygulamanın açık kalmaması en cazip noktalarından biri olmaktadır. Bunun yanında üreticiler ilk amaç olarak PiCoin kullanıcılarının kendi aralarında alışveriş yapmalarını sağlayan projeler üzerinde de çalışmalarını sürdürmekte.

Güvenilir Para Birimi

Tüm bu durumları göz önüne aldığımızda, sağlam ve emin adımlar ile ilerleyen ve kullanıcılarına güven veren bir uygulama olarak dikkat çekiyor. Ayrıca basit mantık ile düşünmek gerekir ise at kenara dursun denilebilir. Bunların yanında geliştiricilerinin, diğer kripto paraların yaşadığı sıkıntılardan aldıkları tecrübeler ile güvenilir para birimi oluşturdukları gerçeği gün yüzüne çıkıyor.

Bitcoin ve benzeri birçok kripto para örneği varken bu fırsatı kaçırmamak gerek. Belki kısa ve orta vadede çok yüksek değerler kazandırmayacaktır. Ancak belirlenen ve planlanan şekilde ilerler ise uzun vadede mutlu edecek bir para birimi bizleri bekliyor. PiCoin geleceğin parası olarak göz kırpıyor.

ETİKETLER: Bitcoin, btc, Kripto Para, picoin
YAZAR BİLGİSİ
Serkan Alpaslan
yazmayı seven ve yazmak isteyen, yazdıkları ile nefes alan
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.