Geleceğin Kripto Para Birimi Holo (HOT) Coin mi?

Geleceğin Kripto Para Birimi Holo (HOT) Coin mi?

Gelecekte internet özgürlüğü ve kişisel veri gizliliğini korumayı iddia eden Holochain teknolojisi Türkiye’de dahil olmak üzere tüm dünyadan yoğun ilgi gördü.

Bitcoin’in fiyatı 10.000 dolar’ı gördü ve bu rakamı aştı bile ancak Bitcoin’in artışı esnasında hemen hemen tüm altcoinler değer kaybetti. Elbette değer kaybeden coinler arasında Holo coin’de bulunuyordu ta ki bugüne kadar (01.07.2019). Gece saatlerinde başlayan tüm coinler’deki düşüş Holo’ya yaradı.

Anlık olarak Holo coin’in fiyatı 0,0112₺ civarında ve analistler Holo’nun yükselişinin devam edeceği öngörüsünde. Son grafik paylaşımlarında birçok analist tarafından 0.023₺’ye kadar yükselişlerin beklediğini görebilirsiniz. Aşağıya analizer’ler tarafından paylaşılmış bir kaç fiyat grafiği görseli ekliyorum.

#1

#2

#3

#4

#5

Holochain teknolojisinin yatırım için ne kadar uygun olduğu kararını siz vermelisiniz. Kripto para analistleri de zaman zaman yanılgıya uğrayabiliyor. Ancak, Holochain teknolojisinin ilerde teknik açıdan çok değerleneceği şimdiden az çok ortada gibi duruyor (Fiyat anlamında değil! Güvenli yazılımlar oluşturma anlamında.)

Velhasıl, Holo (HOT) coin ile ilgili içeriğimizin sonuna geldik. Umarım yatırımcılarını üzmez, ki üzmeyecek gibi duruyor yani şuana kadar yatırım anlamında olumlu sonuçlar vermiş bir coin ama ben açıkçası internet ortamını daha güvenli hala getirmesi kısmıyla daha çok ilgileniyorum. Sizde Holochain’i fiyat ve teknik açıdan nasıl bulduğunuzu yorumlar vasıtası ile bizlerle paylaşmaktan çekinmeyin.

ETİKETLER: Altcoin, Holo, Holochain, Hot
YAZAR BİLGİSİ
Serhat Turan
Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar: SMM Panel - takipçi satın al - antalya haber - sosyalhane.com - hosting - Bodrum Villa - Ankara Psikolog - Cezayir Vizesi Otomatik Kepenk