Son Zamanların En Çok Aranan Coini! Full Send (FULLSEND) Nedir? Nasıl Alınır?

18.05.2021
Son Zamanların En Çok Aranan Coini! Full Send (FULLSEND) Nedir? Nasıl Alınır?

Kripto para çılgınlığı 2021 yılında hızla devam ediyor, yatırımcılarda hal böyle olunca yeni yatırım fırsatları arıyor. Bu yazımızda sizler için en çok arananlar listelerinde yer alan ve büyük bir Telegram topluluğuna sahip olan Full Send Crypto altcoinini inceleyeceğiz. Coin şimdiden BitMart gibi borsalarda listelenmektedir, ayrıca 20 milyon dolar hacme, 40 milyon dolar piyasa değerine sahip.

Full Send Crypto Nedir?

Full Send Crypto başka bir değişle FULLSEND kripto para birimini teknik açıdan incelediğimizde bu yılın son çeyreğinde Full Send Crypto app isimli bir uygulama yaratacaklarını görüyoruz. Peki nedir bu uygulama? Kendileri öncelikli hedeflerinin Trader’lara kripto dünyası ile bilgiler toplamak ve vermek olduğunu belirmekte.

Bu uygulamayı kullanarak insanlar Blockchain nedir, Coin ile Token arasında ne gibi farklar vardır, kripto paraları kullanarak alım-satım ve değişim nasıl yapılır gibi bilgiler edinecekler. Böylelikle kripto para dünyasını daha bilinçli hala getireceklerine inanmaktalar. Topluluklarına baktığımız zaman inançlı bir kitle görüyoruz, geliştiricileri ise oldukça istekli.

Teknik konulardan birazcık uzaklaşıp bu altcoini incelediğimizde çok büyük hedefleri olduğunu görmekteyiz, dünyanın en büyük kripto para borsalarının tamamında listelenmek için çabalıyorlar ve kitlelerini bu nedenle holder olarak kalmayı tercih ediyor. Yatırım yapmak konusunda sizlere 1000x vadeden bu coini kendi araştırmalarınızı da yaparak topluluklarına göz atmanızı öneriyorum.

FULLSEND Zengin Eder mi?

Altcoin önerileri arayan okurlarımıza projelerinden bahsettiğimiz FULLSEND token hakkında yukarıda bilinmesi gerekenlerden ve teknik detaylarından bahsettik. Bir çok coine yatırımcılar ticari olarak bakar, ancak Full Send kripto para birimi bir ticaretten çok büyük bir porje. Dolayısıyla yatırımcıların önceliği bu olduğu için oluşacak hacimle 100X yapmanız muhtemel.

Ancak, daha önce de belirttiğimiz gibi yatırım yaparken ilk yapmanız gereken kendi gözlem ve analizinizi yapmaktır. Sayfanın en altına ekleyeceğimiz topluluklarına katılarak, sosyal medya hesaplarına göz atarak ve web sitelerinde yer alan whitepaper’larını inceleyerek yatırım yapabilirsiniz.

Kesin olarak bir kripto paranın 10x yada 100x yapmasını öngörmek herkes açısından çok zor ama hissiyatınızla hareket ettiğinizde kazansanız da kaybetseniz de başkalarından aldığınız tavsiyelerle yapacağınız yatırımdan daha az üzülürsünüz. Son olarak güven konusuna gelecek olursak, şahsen yatırımcıları ile görüştüm ve güvenilir bir ekip oldukları kanaatine vardım. Tabi bu benim inancım.

FULLSEND Token Nasıl Alınır?

FULLSEND Token Nasıl Alınır?

Kendi araştırmalarınızı yaptıktan sonra, yapmanız gereken ilk şey topluluklarına katılarak neler olup bittiğini görmek. Devamında ise FULLSEND Token’ı satın almak isterseniz, aşağıdaki adım adım altcoin alma kılavuzumu inceleyebilir ve FULLSEND kripto para birimini uzun vadeli saklayabilirsiniz.

FULLSEND Token satın alma:

  1. MetaMask veya Trust Wallet cüzdanınızı kullanarak Panceke Swap adresine girin.
  2. Exchange‘ sayfasına gelerek bu contract adresini aratın: 0xd8c202fc83792d98fb94c1fa2fdac5702a75df1c
  3. Daha sonra Swap diyerek satın alın.

Full Send Token satın alma işlemi bu kadar. Satın aldığınız tokenları cüzdanınızda tutarak kesilen komisyonların %5’inin cüzdanınıza gelmesini sağlayabilir ve fiyat yükselişinin yanı sıra oturduğunuz yerden FULLSEND tokenlerinizin yükselişini izleyebilirsiniz.

Full Send Crypto Bağlantıları

Full Send Crypto Bağlantıları

Daha önce sizlere Full Send’in büyük bir topluluk olduğundan, yatırımlarınızı topluluklarını görmeden yapmamanızı ve teknik bilgilerin yer aldığı whitepaper’ı incelemenizi önermiştik. Şimdi de bunları bulabileceğiniz FULLSEND bağlantılarını sizler için bir araya getirdik.

  • Twitter: https://twitter.com/fullsendtoken
  • Telegram: https://t.me/FullSendCrypto
  • Web site: https://www.fullsendcrypto.net/

100x yapacak coin önerileri arayan kullanıcılarımızın merak ettiği Full Send Crypto yada bir diğer değişle FULLSEND Token hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Sizlerde kendi araştırmalarınızı yaparak ve yukarıdaki bağlantıları kullanarak bu kripto para birimine yatırım yapabilirsiniz. Herkese şimdiden bol kazançlar.

YAZAR BİLGİSİ
Sofia Göksu
Dancer 💃 Eğitmen 👟 Blogger ✍️
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.