Esra Ezmeci Kimdir? Esra Ezmeci Kaç Yaşında ve Nereli?

Esra Ezmeci Kimdir? Esra Ezmeci Kaç Yaşında ve Nereli?

Esra Ezmeci kimdir? 1 Ağustos 1986 İstanbul doğumlu olan Esra Ezmeci, bilgisini ve başarısını paylaşmak adına bir Youtube kanalı açmış. Böylelikle daha tanınır hale gelmiştir. Youtube mecrasında bu kadar ilgi görmesini ve tutulmasını da yine bu üstün bilgisine bağlayabiliriz ki okulları ve projeleri de bunu kanıtlar nitelikte.

İstanbul Haliç Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü’nü birincilikle bitiren ünlü psikiyatrist, yüksek lisansını klinik psikolojisi üzerine yaptıktan sonra adli bilimler doktorasına başlamış ve doktorasına da hala devam etmekte olduğu söyleniyor.

Esra Ezmeci Kimdir

Esra Ezmeci’nin Çalışma Hayatı

İstanbul Çapa Devlet Hastanesi Psikiyatri Bölümü’nde stajını tamamlamış olan Ezmeci, stajını bitirdikten sonra da uzun bir süre İstanbul Zeytinburnu Balıklı Rum Hastanesi’nde uzman klinik psikolog olarak çalışmış ilk iş deneyimini burada kazanmıştır. Başarılarına başarı katan Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci, çalıştığı bu hastaneden ayrılarak bireysel çalışmaya başladı.

Etiler’de olan “Terapi Evreni” adında kendine ait bir klinik açtı. Bireysel danışmanlık yaparak türlü türlü konuda tedavi ve danışmanlık çalışmaları yürüttü. Bağımlılık tedavisi, aile/ilişki/evlilik danışmanlığı, ergen psikolojisi gibi konuları kendine başlıca ilgi alanı olarak seçmiştir.

Kendi terapi merkezinde psikologluk yaparken bildiklerini, doğrularını kendine saklamamıştır. Televizyonda program sunmuş, psikoloji hakkında yazılar yazmış ve güncel zorluklar hakkında Youtube kanalına video çekip paylaşmış bizleri bilgilendirmiştir.

Esra Ezmeci’nin yazdığı yazılar da öylesine olmayıp o kadar değerli bir haldedir ki yayınladığı kitaplar hala çok satanlar listesindeki yerini korumakta.  “Süt Lekesi”, “Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir”,  “Kararı Ben Veririm”, “İz Bıraktığın Kadar Varsın”, “Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever” kitaplarının yazarı olan uzman psikolog sadece bizlere bilgi vermekle kalmayıp hayatımıza dokunmuş, tavsiyelerini bizlerle paylaşmıştır.

Esra Ezmeci Kimdir

Esra Ezmeci’nin Özel Hayatı

Esra Ezmeci’yi genellikle başarılı hayat hikayesi olarak tanırken özel hayatını da merak etmemek kaçınılamaz tabii ki. 2015’te eşinden ayrılan Ezmeci’nin bir oğlu vardır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar: takipçi satın al