Erkekler Neden Genital Bölgeyi Yalar ve Öpmek İster?

Erkekler Neden Genital Bölgeyi Yalar ve Öpmek İster?

Aslında cinsellikle ilgili bilinmesi gereken o kadar fazla konu bulunuyor ki. Bazıları da fazlasıyla merak ediliyor. Şimdi size en çok merak edilen sorulardan birisini açıklayacağız: Erkekler neden genital bölgeyi yalar ve öpmek ister?

Bu sorunun çok net bir cevabı yoktur. Herkes bunu ister diye bir kural da bulunmuyor. Ama yine de bu soru fazlasıyla araştırılıyor ve biz de sizlere şimdi bütün detaylarıyla aktaracağız.

Erkekler Neden Genital Bölgeye Dokunur

Erkekler Neden Genital Bölgeyi Öpmek İster?

Cinselliğin tarihine bakıldığı zaman oral seks oldukça eskidir. Bu sebeple de sorunuzun birden fazla cevabı vardır. Yatak odası heyecanını artırmak isteyenler bu yönteme başvurabilirler.

Erkekler Neden Genital Bölgeye Dokunur?

Erkekler ilişkide baskın gelmek isterse kendini gösterme çabasına girer. Bunu da farklı yöntemlerle yapar. Yani erkek eşine ya da partnerine kendisini en iyi şekilde kanıtlama çabasına girer ve bu sebeple de özel bölgeye yönelir.

Alfa erkek davranışı olarak da anılabilecek bu durum oral sekse örnektir.

Bir başka açıklama ise şu şekilde: Erkekler bu hareketin kadınların çok hoşuna gittiğini düşünür. Yapılan araştırmalara göre de bu oran gerçekten fazladır. Ama her kadın da hoşlanıyor diye bir şey yoktur. Bunlar ilişki sürecinde konuşulacak durumlardır. Bu hareketin kadın tarafından beğenildiği düşünülüyorsa ve gerçekten de durum öyleyse, erkekler özel bölgeyi öpmek ister.

Bazen de erkekler başkasının yapamayacağını kendisinin yapabileceğini göstermek ister. Bazılarına göre bu bir gereklilik iken bazılarına göre de cesaret işidir.

Son olarak sizlere diğer seçeneği de söyleyelim. Erkeklerin özel bölgeye yönelmek istemesinin bir sebebi de yeni bir fantezi isteğidir. Eğer ilişki sürecinde bu denenmemişse ve yeni sınırlar belirlenmek isteniyorsa o zaman erkekler kadınların daha da fazla hoşuna gidecek farklı yöntemler ararlar. Böylece özel bölgelerine yönelirler. Kendilerinin sınırsız olduğunu göstermek isterler.

Sizlere erkekler neden genital bölgeyi yalar ve öpmek ister sorusunun cevabını da aktardık. Artık sorunun farklı cevapları olduğunu biliyorsunuz. Tabi bu cevaplar net olmamakla birlikte, tamamen yapılan araştırmalar sonucunda elde edilen verilerden toplanıyor. Kişinin karakteristik özelliklerine ve cinsel ilişki anlayışına göre farklılık gösterecektir.

ETİKETLER: Erkek, Genital, İlişki, Seks, Sex
YAZAR BİLGİSİ
Gülden Metin
4 yıldır SEO uyumlu yazılar yazıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.