Erdoğan’dan ‘Miniciksin’ Sözlerine Yanıt: ‘Ne Miniği ya 1.85 Boyundayım Ben’

AK Parti Genel Başkanı ayrıca Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün akşam İstanbul’daki programı devamında bir ailenin evine ziyarette bulundu. urada …

Erdoğan’dan ‘Miniciksin’ Sözlerine Yanıt: ‘Ne Miniği ya 1.85 Boyundayım Ben’

AK Parti Genel Başkanı ayrıca Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün akşam İstanbul’daki programı devamında bir ailenin evine ziyarette bulundu. urada kendisi için yazılan bir şiiri okuyan Erdoğan, ‘Sen miniciksin’ ifadelerine gülümseyerek, ‘Ne miniği ya 1.85 boyundayım ben’ yanıtını verdi.

Erdoğan’dan güldüren yanıt

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Esenler’de kentsel dönüşüm projesinde hak sahibi olan bir ailenin evine konuk oldu. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün Esenler Dörtyol Meydanı’ndaki 60 Bin Konutluk Büyük İstanbul Dönüşümü Esenler İlk Etap Teslim Töreni’ne katıldı. Törenin ardından projedeki örnek daireleri gezen Cumhurbaşkanı Erdoğan, hak sahibi bir ailenin daveti üzerine evlerine misafir oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Esenler’de programı sonrası konuk olduğu bir ailenin evinde yaşananlar sosyal medyanın gündem oldu. Erdoğan, kendisine yazılan şiiri okurken şiirdeki ‘Sen çok miniciksin’ ifadesine verdiği yanıt evdekileri güldürdü. Şiiri okuduktan sonra duygulanan Erdoğan, ‘Senin bu sözlerinden sonra nasıl ağlamayayım’ dedi.

İşte yaşananlar

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.