Erdoğan’dan doğal gaz merkezi açıklaması: Talimatı Putin ile verdik

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kazakistan dönüşü açıklamalarda bulundu. Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları: – (Türkiye’de doğal …

Erdoğan’dan doğal gaz merkezi açıklaması: Talimatı Putin ile verdik

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kazakistan dönüşü açıklamalarda bulundu.

Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları:

– (Türkiye’de doğal gaz dağıtım merkezi) Bu iş için Trakya en önemli yer olarak görülüyor. İlgili kurumlara müşterek çalışmalar talimatını Putin ile verdik.

– (Türkiye’de doğal gaz merkezi) En uygun yer neresiyse orada inşallah kurmuş olacağız. Bizim ulusal dağıtım merkezimiz var ama şimdi bu uluslararası olacak.

– (Türkiye’de doğal gaz merkezi) Enerji Bakanlığımız ile Rusya tarafı çalışmayı yapıp sunacak, sonra adımı atmış olacağız. Burada bekleme diye bir şey yok.

– (ABD’den F16 tedariki) Özellikle bu son atılan adımlar, son gelişmeler bir şeylerin değiştiğini gösteriyor.

– (Asgari ücret) İlgili çalışmaları arkadaşlarımız yapıyor. Bundan öncekilerden çok daha farklı bir hazırlığın olduğunu biliyorum.

– Dedeağaç’ta, adalarda yapılanları görüyoruz. Zırhımızı kuşandıktan sonra bizlere bunlar hiç ürküntü vermez. Tedbirimiz var, her şeyimiz hazır.

– (Mehmet Ali Çelebi’nin AK Parti’ye katılması) Kapı açık, kapımızı kimseye kapayamayız. Yeter ki gelenin milli ayrıca yerli yanı güçlü olsun.

Detaylar geliyor…

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.