Erdoğan Azerbaycan’a gitti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak “TUR” ile Azerbaycan’ın Zengilan şehrine gitti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile TBMM …

Erdoğan Azerbaycan’a gitti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak “TUR” ile Azerbaycan’ın Zengilan şehrine gitti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile TBMM Başkanvekili Celal Adan, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Tarım ayrıca Orman Bakanı Vahit Kirişci, Ulaştırma ayrıca Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ayrıca Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ayrıca Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da Zengilan’a gitti.

Erdoğan, Zengilan Havalimanı ile Dost Agropark Zengilan Akıllı Tarım Köyü Projesi İlk Etabı açılışlarına, Cebrayıl şehrindeki Kumlak Tren İstasyonu ile Azerbaycan-Türkiye Uluslararası Orman Eğitim Merkezi, Akıllı Fidancılık ayrıca Dostluk Orman Kompleksi temel atma törenlerine katılacak. Resmi karşılama töreninin ardından Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile baş başa görüşecek ayrıca ortak medya toplantısında konuşacak Erdoğan, Aliyev ile çalışmalar yemeğinde bir araya gelecek.

ETİKETLER: Baş
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.