En Şık Yemek Masaları

En Şık Yemek Masaları

Etrafında sevdiklerinizle toplanıp ziyafet çekebileceğiniz, tasarımlarıyla evinize hava katacak birçok farklı türde yemek masası bulunmakta.

Açılır Yemek Masaları: Açılıp kapanabilen yemek masaları, masayı kısıtlı bir alanda bulunduracak kişiler için oldukça uygun bir seçenek. Mutfağınız yeterince büyük değilse açılır bir masa alarak hem kendisini daha kolay taşıyabilir, hem de alandan tasarruf edebilirsiniz.

Raflı Bar Masaları: Raflı masalar, fonksiyonel bir tasarıma, eşya bulunduracak alana ihtiyacı olanlar için biçilmiş kaftan. Bu masaların altında bulunan raflarda ihtiyacınız olan eşyaları pratik bir şekilde saklayabilirsiniz.

Masif Yemek Masaları: Masif ahşaptan yapılan yemek masaları birçok farklı renkte, boyutta, ağaç çeşidinde karşımıza çıkabiliyor. Büyük, dayanıklı ve her yerde kullanabileceğiniz bu modellere de göz atmanızı öneririz.

Yemek Masaları

Temperli Camlı Masalar: Modern tasarımlı bir alana rahatlıkla uyum sağlayabilecek temperli camlı masalar oldukça şık ve sade bir görünüme sahiptir. Konuklarınızı zarafetle karşılamak isterseniz yemek masanızı temperli camlı olarak almayı düşünebilirsiniz.

Sehpa Modelleri

İyi bir yemek masasının yanında sohbetin ortasına biraz atıştırmalık ve çay koymak için gereken sehpalar da çeşitli modellerde karşımıza çıkabiliyor.

Klasik Sehpalar: Klastan şaşmamak, pratik ve şık bir sehpa tercihiyle evinizi güzelleştirmek isterseniz birçok parçadan oluşan ahşap sehpa setlerini keşfedebilirsiniz.

Mermer Dokulu Sehpalar: Üzerinde gerçek mermer olan orta sehpalar, dayanıklılık ve şıklıklarıyla öne çıkmakta.

Yemek Masaları

Sunta Sehpalar: Pratik ve bütçe dostu bir sehpa arıyorsanız her yere uyabilecek sunta sehpalara göz atmanızı öneririz.

Cam Tablalı Sehpalar: Şıklığın, ekstralığın en üstünü istiyorsanız fütüristik tasarımlara sahip olan camlı sehpalara kesinlikle göz atmalısınız. Bu sehpaları üst düzey bir tasarıma sahip olan alanlarda kullanarak ortamın havasını daha da güzelleştirmeniz mümkün. Cam tablalı sehpaların alt tarafı birçok farklı şekilde karşımıza çıkabiliyor. Oval, C, yuvarlak gibi birçok farklı desteği keşfedebilirsiniz.

Tekerlekli Sehpalar: Taşınması oldukça kolay olan, endüstriyel tasarımıyla dikkat çeken bu sehpa modeli de ekstrayı isteyenler için biçilmiş kaftan.

Parlak Sehpalar: Pop-color modasına uyan tek renkli, parlak sehpalar da ortamın diğer renklerine bağlı olarak çok şık bir tercih hâline gelebiliyor. Eğer sade ve dikkat çekici parçalar sehpanın bulunduğu alana uyacaksa istediğiniz renkte parlak bir sehpa almayı tercih edebilirsiniz.

Özetle, evinizi güzelleştirirken kullanabileceğiniz yemek masalarında ve sehpalarda büyük bir tercih özgürlüğüne sahipsiniz. Gerekli araştırmaları yaparak size uygun olan ürünleri keşfedebilirsiniz.

ETİKETLER: Maşa, Mermer, Sehpa, Yemek
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar: takipçi satın al