En İyi ve En Ucuz İnternet Hangisi

En İyi ve En Ucuz İnternet Hangisi

Dünyada dijital platformlara en hızlı internet erişimi, fiber ile sağlanmaktadır. Bu sayede, istenilen müzik anında dinlenmekte ve filmler çok kısa sürede izlemek üzere indirilmektedir. En büyük dosyalar bile diğer erişim tiplerine göre çok daha hızlı bir şekilde indirilmektedir. Bu noktada, çeşitli hız opsiyonları ve avantajlı fiyatları ile en iyi hizmet veren şirket olarak 4 farklı marka dikkat çekmektedir. Dilerseniz şimdi bu 4 markanın kampanyalarına bir göz atalım.

1. TürkNet

İlk Sıramızda yer alan internet sağlayıcı Türk Net şirketi oluyor. Bizzat kendim kullandığım internet şirketi gerçekten söylediği hızda ve uygun fiyatlı İnternet veriyor. Fakat bulunduğunuz bölgede alt yapının olması gerekiyor. Yani ilk başta Türk Net şirketini arayıp sormalısınız o bölgeye hizmet veriyorlar.

2. Millenicom

Millenicom internet sağlayıcısı da aynı zamanda Türknet kadar kaliteli bir şirket. Fakat alt yapı sorunundan dolayı bu şirketi kullanamayabilirsiniz. Öncelikle telefon ile iletişime geçmeniz gerekiyor ve bulunduğunuz bölgeye servis verebiliyorlar mı bunu sormalısın. Fiyatları yine çok uygun ve diğer servis sağlayıcılardan uygun fiyatlı.

3. Turksat

Turksat sıramamızın 3. Sırasında çünkü bir çok kullanıcısı memnun ve iyi hizmet aldığını belirtiyor. İnternet hızı sorun olmayacaktır. Fakat 24 Ay taahhüt mevcut yani 2 yıl boyunca bu İnternet sağlayıcısına bağlı kalacaksınız demektir. Eğer listemizin ilk 2 sırasında yer alan şirketler olmuyorsa bu şirkete yönelebilirsiniz.

4. Turkcell Superonline

Superonline şirketinin fiber internet hızları bir ev için yeterli olacaktır. Fakat Turkcell şirketine ait olduğu için sorun yaşama durumunuzun yüksek olduğunu söylemeliyim. Ayrıca Turkcell’in taahhütsüz internet paketi mevcut değil. Yani internet aboneliği aldığınız zaman 24 Ay Superonline bağlı kalmak zorundasınız ve bunu değiştiremiyorsunuz. Eğer çok ısrar ederseniz değiştirmek konusunda, size ceza anlamında yüksek miktarda ceza ödemeye zorluyorlar. Eğer abonelik alacaksanız bu şirket belki listenizde olabilir fakat ilk sıraya koyamazsınız. Ayrıca internet abonelik ücretleri yüksek.

YAZAR BİLGİSİ
Serhat Turan
Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.