En İyi Android Müzik İndirme ve Dinleme Uygulamaları

En İyi Android Müzik İndirme ve Dinleme Uygulamaları

Müzik herkes için farklı bir anlam taşıyor. Bazıları için motivasyon demekken, bazıları için rahatlama demektir. Android için bir çok müzik indirme ve dinleme uygulaması var. Ancak içlerinden en iyi hizmeti bulmak için oldukça fazla zaman harcamak gerekiyor.

Biz bu yazımızda Android en iyi müzik indirme uygulamalarını sizler için hazırladık ve hiyerarşik olarak listeledik. Bu yazımızdaki uygulamalar piyasada en kullanışlı ve ücretsiz Android müzik indirme uygulamalarından oluşmaktadır.

Android Müzik İndirme Uygulamaları

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan Android’de müzik indirebileceğiniz ayrıca indirmeden müzikleri dinleyebileceğiniz uygulamalar listemize bir anc önce geçelim. İşte en iyi Android müzik indirme uygulamaları…

1. SoundCloud

Şu anda, SoundCloud Android bu yıl için en iyi müzik uygulamalarından birisidir. Neden? Çünkü size bağımsız ve profesyonel binlerce sanatçıdan müzik akışı sağlamak / indirmek için seçenekler sunuyor. Yıllardan beri var olan SoundCloud tamamen ücretsiz ve içerisinde normal parçaların yanı sıra remix şarkılarda yer alıyor. İçerisinde kaybolmamak mümkün değil.

2. Music Maniac

Android için bu ücretsiz müzik dinleme uygulaması Google Play Store’daki en yüksek derecelendirme oranlarından birine sahip. Music Maniac, aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi ücretsiz ve yüksek kaliteli parçalardan oluşmaktadır. Parçaları doğrudan Android cihazınıza indirebileceğiniz gibi, bunları çevrimdışı olarak da dinleyebilirsiniz.

3. Google Play Müzik

Google Play Müzik yine Android için en iyi online müzik uygulamalarından biridir. Sektördeki en iyi isimlerden bazıları tarafından seçilen çeşitli müzik parçalarına erişebilirsiniz. Bu müzikler ruh halinize, tarzınıza vb. Durumlara göre de kategorize edilebilir.

4. Mixerbox Lite

MixerBox Lite, Android için en çok tercih edilen başka bir müzik dinleme uygulamasıdır. Bu müzik uygulaması dünya çapında 300.000’den fazla kullanıcı tarafından 5 yıldız derecelendirmeye sahiptir ve kullanıcı sayısı hızla artmaya devam etmektedir.

5. Spotify

Spotify duymamış olma şansınız yok, ancak kullanmamış olma ihtimaliniz oldukça yüksek. Ücretli olmasından dolayı genelde Spotify çok fazla tercih edilmez ancak en sonra oluşturdukları kampanya ile hiç bir ödeme yapmadan Spotify 3 ay ücretsiz denemeden yararlanabilirsiniz. Hem şarkıları indirmek, hemde offline olarak dinlemek için güzel bir fırsat.

Android telefonlarda en iyi müzik indirme ve müzik dinleme uygulamaları listemiz bu kadardı. Mobil telefonlarınız için daha fazla rehber ve uygulama önerisi için yandaki bağlantıya tıklayarak kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.