Sponsorlu

 

Teknoloji Haberleri 

Emine Erdoğan için ‘3 Milyon Liralık’ Özel Konsept

Emine Erdoğan, AK Parti’li Tokat Belediyesi tarafınca organize edilen 1. Tokat Gastronomi Festivali’ne ‘onur konuğu’ olarak katıldı. Erdoğan’ın …

Emine Erdoğan için ‘3 Milyon Liralık’ Özel Konsept

Emine Erdoğan, AK Parti’li Tokat Belediyesi tarafınca organize edilen 1. Tokat Gastronomi Festivali’ne ‘onur konuğu’ olarak katıldı. Erdoğan’ın, bir saatlik ziyareti için hazırlanan konsepte 3 milyon lira harcandığı öne sürüldü. İddiaya göre, Emine Erdoğan’ın katıldığı program için AK Parti’li ilçe başkanının akrabasının tarlası kiralandı; özel çiftlik konsepti hazırlandı.

Yeniçağ’dan Kenan Kayhan’ın haberine göre, program için AK Parti’li ilçe başkanının akrabasının tarlası kiralanarak özel çiftlik konsepti hazırlandı. Erdoğan’ın bir saatlik ziyareti için bir organizasyon firması tarafınca 15 günde özel konsept için tanesi 20 liradan on binlerce tuğla zemin taşları ile kaplandı. Emine Erdoğan’nın gezeceği yerlere özel İtalyan Ponza taşı döşendi. Tarla için özel yollar açıldı, elektrik hattı çekildi ayrıca özel projektörler yerleştirildi. 

Festival kapsamında Endiz köyünde gerçekleşen “Bereket hasadı” programına Emine Erdoğan’nın yanı sıra Tarım ayrıca Orman Bakanı Vahit Kirişçi, Kültür ayrıca Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer de katıldı. Maliyeti yaklaşık 3 milyon liraya mal olan konsept program sonrası sökülecek.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.