Elon Musk’ın Eski Eşi Talulah Riley, Game of Thrones Yıldızıyla Evlendi

Elon Musk’ın eski eşi Talulah Riley, Game of Thrones yıldızıyla evlendi. Talulah Riley, ünlü dizi Game of Thrones’un oyuncularından biriyle mutlu bir birlikteliğe adım attı.

Elon Musk’ın Eski Eşi Talulah Riley, Game of Thrones Yıldızıyla Evlendi

İş adamı Elon Musk’ın iki kez evlenip boşandığı İngiliz aktris Talulah Riley, Game of Thrones yıldızı Thomas Brodie-Sangster ile evlendi. Düğüne, Tesla ve SpaceX’in CEO’su Musk da katıldı. Riley, Musk için, “O harika bir arkadaş. Artık mutlu bir yerdeyiz, birbirimize karşı iyiyiz ki bu gerçekten güzel bir şey. Ona karşı sonsuz bir sevgim var” demişti.

Elon Musk, Eski Eşinin Düğününe Özel Jetiyle Katıldı

Elon Musk, Eski Eşinin Düğününe Özel Jetiyle Katıldı

Dünyanın en zengin insanı olan 52 yaşındaki Elon Musk, iki kez evlenip boşandığı 34 yaşındaki İngiliz aktris Talulah Riley’in düğününe özel jetiyle katıldı. Riley’in İngiliz aktör Thomas Brodie-Sangster ile İngiltere’deki düğününe Musk, özel jetiyle gitti.

Elon Musk'ın Eski Eşi Talulah Riley, Game of Thrones Yıldızıyla Evlendi

Musk ve Riley’nin İkinci Evlilikleri de Boşanmayla Sonuçlandı

Musk ve Riley'nin İkinci Evlilikleri de Boşanmayla Sonuçlandı

12 çocuk babası olan Elon Musk, Riley ile ilk evliliğini 2010’da yapmış ve 2012’de boşanmıştı. Çift, 2013’te tekrar evlenmiş ancak 2016’da ikinci kez boşanmıştı. Eski çiftin birlikte çocukları olmamıştı.

Riley: “Musk İle İkinci Kez Evlenmemizin Nedeni…”

Riley:

Talulah Riley, verdiği bir röportajda birlikte iki kez evlenmelerinin nedenini açıklamıştı. Riley, “Açıkçası bunun garip göründüğünü anlıyorum. Ama o zamanlar mantıklıydı. Sanırım yeniden evlenmemizin nedeni, evlendikten sonra evli olmadan birlikte olmanın aptalca gelmesiydi” ifadelerini kullanmıştı. Riley, Musk için, “O harika bir arkadaş. Artık mutlu bir yerdeyiz, birbirimize karşı iyiyiz ki bu gerçekten güzel bir şey. Ona karşı sonsuz bir sevgim var” şeklinde konuşmuştu.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.