Dünyaca Ünlü Yıldızlar Destek Mesajlarına Devam Ediyor

Dünyaca Ünlü Yıldızlar Destek Mesajlarına Devam Ediyor

Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay’da etkisini gösteren ve binlerce kişinin yaşamını kaybetmesine ve yaralanmasına yol açan deprem tüm dünya tarafından üzüntüyle takip ediliyor. Dünyaca ünlü yıldızlar da sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla Türkiye’ye destek mesajları yayınladılar.

“Haberler Korkunç”

Instagram’da yaklaşık olarak 77 milyon takipçisi olan Gigi Hadid, özellikle depremden etkilenen çocuklar için yardım kampanyası başlattığını duyurdu. Bu kapsamda da “Türkiye ve Suriye’de depremlerden etkilenen herkes için üzgünüm…” ifadelerini kullandı.

Gigi Hadid’in kardeşi olan Bella Hadid de sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla “Bütün vücudumda dondurucu bir his var. Etkilenen herkes için çok üzgünüm ve dua ediyorum. Haberler korkunç ve gerçekten kemiklerimi sarsıyor. Yardım etmek için yollar arıyorum” üzüntüsünü paylaştı.

Yüzüklerin Efendisi’nde Frodo karakteri ile tanınan Elijah Wood da yaptığı paylaşımda: “Kalbim, Türk ve Suriye halklarından yana…” dedi.

Güney Kore müziğinde önemli bir isim olan Siwon Choi de: “Türkiye’nin güneyi ve Suriye’nin kuzeybatısında meydana gelen yıkıcı depremlerde sevdiklerini kaybedenlere en derin taziyelerimi iletiyorum. Özellikle ailesini kaybeden ve bu korku altında yaşayan çocuklar için üzülüyorum” şeklinde paylaşımda bulundu.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.