Dündar Kılıç’ın kızı, Alaattin Çakıcı’nın Eski Eşini Öldürmüştü: Abdurrahman Keskin İşkence ile Öldürüldü

Ünlü kabadayı Dündar Kılıç’ın kızı Uğur Kılıç, 1995 yılında öldürülmüştü. Cinayeti eşi Alaattin Çakıcı’nın azmettirdiği iddia edilmişti. Uğur Kılıç’ı öldüren Abdurrahman Keskin’in, Sakarya’da işkence yapılarak öldürüldüğü ortaya çıktı. Alaattin …

Dündar Kılıç’ın kızı, Alaattin Çakıcı’nın Eski Eşini Öldürmüştü: Abdurrahman Keskin İşkence ile Öldürüldü

Ünlü kabadayı Dündar Kılıç’ın kızı Uğur Kılıç, 1995 yılında öldürülmüştü. Cinayeti eşi Alaattin Çakıcı’nın azmettirdiği iddia edilmişti. Uğur Kılıç’ı öldüren Abdurrahman Keskin’in, Sakarya’da işkence yapılarak öldürüldüğü ortaya çıktı.

Alaattin Çakıcı, Dündar Kılıç’ın kızı Uğur Kılıç ile 1994 yılında boşanmış ve Kılıç, bir yıl sonra öldürülmüştü. Cinayetin azmettirici olarak ise Alaattin Çakıcı gösteriliyordu.

OdaTV’de yer alan habere göre, 90’lı yıllara damga vuran cinayeti işleyen Abdurrahman Keskin, geçtiğimiz günlerde Sakarya’da işkence ile öldürüldü.

Abdurrahman Keskin, 2002 yılında cezaevinden çıkmıştı.

Gazete Duvar’a konuşan Abdurrahman Keskin’in kardeşi Hüseyin Keskin ise ağabeyi ile en son 15 gün önce telefonla görüştüğünü ve sesinin ‘çok kötü’ olduğunu anlattı.

Alaattin Çakıcı eski eşi Uğur Kılıç’ın öldürülmesi olayında azmettirici olduğu iddiasıyla yargılanmış ve 2006 yılında ömür boyu hapis cezasına çarptırılmıştı. Mahkeme daha sonra tahrik indirimi yaparak cezayı 19 yıl 2 aya düşürmüştü. Çakıcı, geçtiğimiz yıllarda yapılan infaz düzenlemesi sonrasında cezaevinden çıkmıştı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.