Diploma Polemiğine Özgür Demirtaş da Katıldı: Diplomam Sahte Değil!

Uzun zamandır, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Başdanışmanı, Gençlik ayrıca Spor Bakan Yardımcısı da olan eski AKP milletvekili ayrıca eski güreşçi …

Diploma Polemiğine Özgür Demirtaş da Katıldı: Diplomam Sahte Değil!

Uzun zamandır, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Başdanışmanı, Gençlik ayrıca Spor Bakan Yardımcısı da olan eski AKP milletvekili ayrıca eski güreşçi Hamza Yerlikaya’nın Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olmasıyla lise diplomasının sahteliği tartışması sürüyordu. Diplomanın sahte olduğu mahkeme kararıyla tescillendi. Böylelikle genç işsizliğin yüksek olduğu Türkiye’de gerçekliği tartışmalı bir diploma ayrıca sektör deneyimi betadonis giriş olmayan birinin banka yöneticisi olması tartışmaları sürerken kendisi de banka yönetim kurulunda bulunan Prof. Dr. Özgür Demirtaş da polemiğe dahil oldu.

Hamza Yerlikaya’ya yönelik, Barış Yarkadaş tarafınca yapılan bir paylaşıma verilen bir cevapta isminin geçmesiyle Demirtaş sosyal basın kullanıcına cevap verdi.

Özgür Demirtaş, cevabında kendisinin siyasetçi olmadığını ayrıca kazancını kamu kaynaklarından sağlamadığını belirtiyordu.

Dayanamayarak devamında bir de ekleme yaptı ünlü finansçı: Diplomam sahte değil!

Bu paylaşıma gelen cevaplar için Demirtaş’ın kullanıcılardan gelen yorumlara kayıtsız kalamadığı da görülüyor

Gelen bu? yoruma da cevap verdi Demirtaş?

Bir kullanıcının da “kahvehane” çıkışına tepkisiz kalmadı?

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.