Sponsorlu

 

Teknoloji Haberleri 

Dilendirilen 3 Yaşındaki Çocuk Cinsel İlişki İçin Katledildi!

Ankara’da gerçekleşen korkunç çocuk cinayetinin detayları ortaya çıktı. Dilendirilmek için kaçırılan 3 yaşındaki yabancı uyruklu Rayyan Hassım …

Dilendirilen 3 Yaşındaki Çocuk Cinsel İlişki İçin Katledildi!

Ankara’da gerçekleşen korkunç çocuk cinayetinin detayları ortaya çıktı. Dilendirilmek için kaçırılan 3 yaşındaki yabancı uyruklu Rayyan Hassım, akrabası Muna Elias Hıdır Hayo tarafınca boğularak öldürüldü. Muna Elias Hıdır Hayo, gözaltına alınıp, çıkarıldığı nöbetçi hakimlikçe ‘çocuğu kasten öldürmek’ suçundan tutuklandı.

Teyze Muna Elias Hıdır Hayo, tutuklandı

Keçiören ilçesine bağlı 19 Mayıs Mahallesi Çamlık Sokak’taki kaldırımda, aydınlatma direğinin yanında önceki gün Iraklı Rayyan Hassım’ın cesedi bulundu. Olayla ilgili küçük çocuğun annesinin teyzesi Muna Elias Hıdır Hayo, gözaltına alınıp, çıkarıldığı nöbetçi hakimlikçe ‘çocuğu kasten öldürmek’ suçundan tutuklandı.

Muna Elias Hıdır Hayo’nun, küçük çocuğu birlikte dilencilik yapmak için kaçırdığı, bir süredir birlikte yaşadığı taksici Taner P. ile ilişkiye girerken de yan odada ağlaması üzerine boğarak öldürdüğü ortaya çıktı. Muna Elias Hıdır Hayo, savcılıkta verdiği ifadede suçunu itiraf etti.

Çocuk olunca daha çok para veriliyor

Muna Elias Hıdır Hayo, dilencilik yaptığını, yanında çocuk olunca daha çok para verildiğini, bu nedenle Rayyan’ı vakit vakit ailesinden kaçırarak birlikte dilencilik yaptığını söyledi. Muna Elias Hıdır Hayo, bir süredir birlikte yaşadığı Taner P’nin evine gittiklerini, o gece çocuğun hiç susmadan ağladığını belirtti. Taner P. ile birlikte olduktan sonra çocuğu susturmak için salona gittiğini, susturamayınca elleriyle boğarak öldürdüğünü söyledi. Muna Elias Hıdır Hayo, çocuğun ölmesi üzerine de kaçtığını belirtti.

Taksici gözaltına alındı

Kadının ifadesinin ardından o gece birlikte oldukları taksici Taner P. de gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından savcıya ifade veren Taner P., kadınla bir süredir birlikte olduklarını; ancak çocuğun ölümüyle ilgili bilgisi olmadığını söyledi. Olay gecesi kadının evi terk etmesi üzerine çocuğu sokağa bıraktığını; ancak ölmüş olduğunu bilmediğini iddia etti. Taner P. de savcılık sorgusunun ardından tutuklanması talebiyle nöbetçi sulh ceza hakimliğine sevk edildi.

Öte yandan Muna Elias Hıdır Hayo’nun, küçük Rayyan’ı kaçırıp kucağında götürürken ayrıca boğarak öldürdükten sonra da evden ayrılırken güvenlik kamerasına yansıyan görüntüleri ortaya çıktı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.