Sponsorlu

 

Teknoloji Haberleri 

Anne ve Babadan Kızına veya Oğluna Doğum Günü Mesajları

Anne ve Babadan Kızına veya Oğluna Doğum Günü Mesajları

Çocuğa doğum günü mesajları: Çocuklar için yaşları ne olursa olsun, hangi yaşa girdikleri önem arz etmeksizin anne ve babalarından gelen doğum günü mesajları her zaman çok değerlidir. Anne ve babalar ise çocuklarına duydukları karşılıksız ve cömert sevgiyi her şart altında ifade edemeyebilir.

Her ne kadar bazı durumlarda ifade edemiyor olsalar da anne ve babadan gelen doğum günü mesajları çocuklar için daima çok büyük önem arz eder. Bugün günlerden kızımın doğum günü ya da oğlumun dünyaya gözlerini açtığı ilk gün diyen anne ve babaların böylesine özel bir günde kullanabileceği özel mesajlar da bulunmaktadır. İşte çocuklar için en özel mesajların içerisinde olduğu bazı tavsiyeler;

Anne Babadan Kızına Doğum Günü Mesajları

Anne Babadan Kızına Doğum Günü Mesajları

Babadan kızıma doğum günü mesajı arayanlar, böylesine özel bir günü en doğru şekilde iade ederek, kızlarının yüzünde küçük bir tebessüm açmasını isteyenler için; ilham kaynağı olabilecek babadan / anneden kızına doğum günü mesajları;

Canım kızım. Bugün melek gibi dünyamıza girdiğin ilk günün yıldönümü. Varlığınla bizi her zaman daha da güçlü kıldın. Her şeyin gönlünce olması dileğiyle, doğum günün kutlu olsun!

Kuzum, bir tanem, canım kızım. Dünyaya gözlerini açtığın ilk andan itibaren her şeyim oldun. Başarılı yaşamın, güçlü kişiliğin, güzelliğinle dünyalara bedelsin. Yeni yaşın yeni mutluluklar, yeni umutlar ve yeni başarılar getirsin. Nice mutlu yıllara!

Meleğim benim bugün bizler için çok özel bir gün. Hayatımıza girdiğin ilk gün. Neşen, mutluluğun, başarıların ve sevinçlerinle yeni yılın öncekinden çok daha güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Gözlerini açtığın ilk günü dün gibi hatırlıyorum. O ilk günden beri hayatımızın her detayında her şeyimiz oldun. İyi varsın canım kızım benim! Doğum günün kutlu olsun. Yeni yaşın; mutluluk, sağlık, huzur ve esenlik getirsin. Nice mutlu yıllara!

Canım kızım güzel günler hep seninle olsun. Aramıza yıllar önce katıldığın ilk günde olduğu gibi hiç değişmeyen güler yüzün, neşen ve varlığında mutluluk kaynağımızsın. Yeni yaşında da her şey gönlünce ve istediğin gibi olsun. Nice mutlu yıllara. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün günlerden kızımın, tüm varlığımın doğum günü. Her şeyin gönlünce olduğu nice seneler kuzum. İyi ki varsın, iyi ki yaşamımıza girdin. Seni çok ama çok seven annen/baban.

Anne Babadan Oğluna Doğum Günü Mesajları

Anne Babadan Oğluna Doğum Günü Mesajları

Anne ve babadan oğluna doğum günü mesajı göndermek benzersiz bir mutluluğun, hüzünle kesiştiği anlara şahitlik eder. Bu tarz mesajlar hüzün dolu olduğu gibi aynı zamanda tüm yaşamın birer özeti olma ve anne ya da babanın duyduğu sevgiyi en etkili şekilde gözlemleme şansı sunar. İşte ilham kaynağı olabilecek bazı mesajlar;

Canım oğlum. Bugün dimdik duracağın yaşam yolculuğuna çıkışının ilk günü. Varlığınla bizi daima daha da güçlendirdin. Yaşama gözlerini açtığın ilk günden beri bizim için bir yaşam pınarı oldun. Her şeyin gönlünce olduğu, başarılarına başarılar kattığın, mutlu ve huzurlu yeni yıllar dilerim.

Seni kucağıma verdikleri ilk günü dün gibi hatırlıyorum. Oğlum o günden sonra bizim her şeyimiz oldun. İyi ki varsın. Bizim için hiç büyümeyeceksin. Doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu senelere!

Her zaman olduğu gibi bizim yine mutluluk kaynağımızsın. Dünyaya geldiğin ilk günü aklımdan çıkarmam imkansız. O anki mutluluk, sevinç ve tarifi imkansız diğer duygular. Şimdi o günün şerefine yeni bir yaşa giriyorsun. Yeni yaşında mutluluk dilerim canım oğlum. Doğum günü kutlu olsun.

Oğlum benim, Derler ki anne ve babaları için çocukları hiç büyümez. Sende bizim için asla büyümedin, büyümeyeceksin. Yeni gireceğin yaşın seni bizim için yaşlandırmayacak. İyi varsın oğlum benim, doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu yaşlara.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.