Sponsorlu

 

Teknoloji Haberleri 

Çırılçıplak Bir Şekilde Kıyıya Vuran Cansız Kadın Bedeninin Ardında Yatan Gizemi Öğrenen Herkes Dumur Oldu!

Tayland’ın doğusundaki Chonburi’deki Bang Saen plajında kıyıya vurduğu düşünülen cansız bir kadın bedeninin aslında seks oyuncağı olduğu ortaya …

Çırılçıplak Bir Şekilde Kıyıya Vuran Cansız Kadın Bedeninin Ardında Yatan Gizemi Öğrenen Herkes Dumur Oldu!

Tayland’ın doğusundaki Chonburi’deki Bang Saen plajında kıyıya vurduğu düşünülen cansız bir kadın bedeninin aslında seks oyuncağı olduğu ortaya çıktı. Detaylar içeriğimizde…?

Kaynak: https://www.thesun.co.uk/news/1958295…

Geçtiğimiz günlerde Tayland’ın doğusundaki Chonburi’deki Bang Saen plajında akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Karaya vurduğu düşünülen bir kadın cesedi bölge halkının panik yaşamasına neden oldu.

Tamamen çıplak ayrıca kafası olmayan cesedin ise aslında bir ceset olmadığı, yalnızca bir seks oyuncağı olduğu ortaya çıktı.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri ayrıca polisler hemen ‘cesedi’ incelemeye başladılar. Ancak kısa süre içerisinde durumu fark ettiler.

Sahilde bulunan ayrıca Japonya’da üretildiği tahmin edilen bu seks oyuncağının ise 469 sterlin yani yaklaşık 10 bin TL değerinde olduğu ortaya çıktı.

Polis ekiplerinin çektiği fotoğraflarda oyuncağın kafa bölgesi kıyafet ile kapatıldı.

The Sun’ın The Thaiger’den aktardığı habere göre; yapılan soruşturma neticesinde, oyuncağın bir nehir ya da bir kanala atıldığı düşünüyor.

Seks oyuncağı olayın ardından turistleri korkutmaması adına plajdan kaldırıldı ancak sahibinin oyuncağı geri almak istemesi ihtimaline karşın hala muhafaza ediliyor.

Şimdiye dek bu şişme bebeği almak için müracaat eden kimsenin olmadığını da belirtmiş olalım.

Peki siz plajda böyle bir şey görseydiniz tepkiniz ne oludu? Haydi yorumlara!

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.