CHP Meclis Üyesi Cevdet Akay’ın Açıklamaları ve Paylaşımı

CHP Meclis Üyesi Cevdet Akay’ın son açıklamaları ve sosyal medya paylaşımları hakkında detaylı bilgi edinin. Siyaset dünyasındaki güncel gelişmeleri takip edin.

CHP Meclis Üyesi Cevdet Akay’ın Açıklamaları ve Paylaşımı

Cevdet Akay’ın Açıklamaları

Cevdet Akay’ın Açıklamaları

CHP Meclis Üyesi Cevdet Akay, Türkiye’de yakalanan çete liderlerinin kırmızı bültenle aranan listesini mecliste paylaştı. Akay, 20,5 metre uzunluğundaki listeyi Twitter hesabından duyurdu ve “uzadıkça uzadı” notunu ekledi.

Akay, çete liderlerinin listesini şu sözlerle paylaştı: “Çetelerin Çetelesi uzadıkça uzadı, ne yazık ki uzamaya da devam ediyor.” Ayrıca, kırmızı bültenle aranan ve Türkiye’de yakalanan uluslararası suç örgütü liderlerinin listesinin Kasım 2023’te 2 metre, Aralık 2023’te 4,5 metre, Haziran 2024’te ise 20,5 metreye ulaştığını belirtti.

Akay’ın Paylaşımı

Akay'ın Paylaşımı

CHP Meclis Üyesi Cevdet Akay, çete liderlerinin uzunluğu 20,5 metre olan listesinin videosunu Twitter hesabından takipçileriyle paylaştı. Akay’ın paylaşımı büyük ilgi gördü.

  • Paylaşımda: “Kırmızı bültenle aranan ve Türkiye’de yakalanan uluslararası suç örgütü liderlerinin listesi; Kasım 2023’te 2 metre, Aralık 2023’te 4,5 metre, Haziran 2024 yılında ise 20,5 metreye ulaştı.” ifadeleri yer alıyordu.
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.