Bursa’da Baba Katliamı: 3 Çocuğunu Vahşice Öldürdü

Bursa’da eşi evi terk eden bir baba, 11, 6 ve 3 yaşındaki çocuklarını vahşice öldürdü. Sonrasında karakola giden cani baba polislere “kendimi öldürmeyi başaramadım” diyerek teslim oldu. Günün en üzücü haberi Bursa’dan geldi. Boyacılık yapan 39 …

Bursa’da Baba Katliamı: 3 Çocuğunu Vahşice Öldürdü

Bursa’da eşi evi terk eden bir baba, 11, 6 ve 3 yaşındaki çocuklarını vahşice öldürdü. Sonrasında karakola giden cani baba polislere “kendimi öldürmeyi başaramadım” diyerek teslim oldu.

Günün en üzücü haberi Bursa’dan geldi. Boyacılık yapan 39 yaşındaki Murat Kılıç isimli şahıs, çocuklarını katlederek polise teslim oldu.

Olay, saat 15.00 sıralarında Nilüfer ilçesi Çamlıca Mahallesi Bağlar sokakta bulunan 4 katlı apartmanın bodrum katında meydana geldi.

Geçimini boyacılık yaparak kazanan Murat Kılıç’ın eşi Gülay Kılıç, geçen yıl 3 çocuğunu da bırakarak evi terk etti. Bodrum katında oturan Murat Kılıç, birlikte yaşadığı çocukları Zeynep ve Aslı’yı kesici aletle, oğlu Muhammet Ali Kılıç’ı ise boğarak öldürdü.

Çocuklarını öldüren Murat Kılıç’ın daha sonra Bursa İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ek hizmet binasına giderek, ‘Ben, üç yavrumu öldürdüm. Kendi canıma kıymak istedim, başaramadım. Bilginiz olsun” dedi.

Kısa sürede belirtilen adrese giden polis ekipleri talihsiz üç çocuğun cansız bedenleriyle karşılaştı. Cesetler, cumhuriyet savcısının yaptığı incelemenin ardından otopsi yapılmak üzere Bursa Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı. Mahalle sakinleri, “Murat Kılıç kendi halinde bir kişiydi. Kimseye zararı yoktu. Sabah evinden sesler geldi. Daha sonra kesildi. Olayı öğrenince inanamadık” dedi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.