Bozcaada’da Evlilik Teklifi Sırasında Uçurumdan Düşmüştü: Yeşim Demir’in Sevgilisi Tutuklandı

Yeşim Demir, Türkiye’nin en turistik bölgelerinden biri olan Bozcaada’daki Polente Burnu’nda geçtiğimiz yaz uçurumdan düşerek hayatını kaybetmişti. Olay anında yanında bulunan sevgilisi Nizamettin Gürsu, evlilik teklifini kabulünü kutlamak için …

Bozcaada’da Evlilik Teklifi Sırasında Uçurumdan Düşmüştü: Yeşim Demir’in Sevgilisi Tutuklandı

Yeşim Demir, Türkiye’nin en turistik bölgelerinden biri olan Bozcaada’daki Polente Burnu’nda geçtiğimiz yaz uçurumdan düşerek hayatını kaybetmişti. Olay anında yanında bulunan sevgilisi Nizamettin Gürsu, evlilik teklifini kabulünü kutlamak için manzarayı izlemeye geldiklerini ve Demir’in uçurumdan düştüğünü iddia etmişti. Ekiplerin soruşturması sonrasında Nizamettin Gürsu tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Romantik evlilik teklifi için Polente Burnu’na gittikleri iddia edilen çift, adeta kabusu yaşamıştı.

Sabah Gazetesi’nden Ümit Erkan Demircan’ın haberine göre; Nizamettin Gürsu ilk ifadesinde ‘Evlilik teklifi sonrası romantik bir anımız olsun diye orayı seçtik. Biraz alkol aldık. Dengesini kaybedip aşağıya düştü’ demiş ve tutuksuz yargılanmaya başlanmıştı.

Korkunç şekilde hayata veda eden Yeşim Demir’in ailesi ise kızlarının uçurumdan itildiğini savunuyordu.

Aile, kızlarının Nizamettin Gürsu’nun evlilik teklifini kabul etmediğini ve panik atak hastası olan birinin uçurumun kenarına o kadar yaklaşamayacağını iddia ediyordu.

Jandarma ekiplerinin soruşturması sonrasında savcılık, Nizamettin Gürsu’yu ‘kasten adam öldürme’ suçlamasında bulundu ve Gürsü Sakarya’da tutuklanarak cezaevine gönderdildi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.