Böyle Cinayet Görülmedi! Öldürüp Karnındaki Bebeğini Çaldılar

Brezilya’da hamile olan bir kadın vahşi bir cinayet öldürüldü. Hamile kadının karnını deşen katil bebeği çaldı. Katil zanlısı bebeğe kendisinin …

Böyle Cinayet Görülmedi! Öldürüp Karnındaki Bebeğini Çaldılar

Brezilya’da hamile olan bir kadın vahşi bir cinayet öldürüldü. Hamile kadının karnını deşen katil bebeği çaldı. Katil zanlısı bebeğe kendisinin doğum yaptığı iddiası ile hastaneye gitti. Yapılan testler sonucunda kadının gebelik geçirmediği anlaşıldı. Cinayet bıçakları çantasından çıkan kadın ise tutuklandı.

Karnındaki bebeği çalındı


Brezilya’da Macae kasabasında yaşayan 21 yaşındaki Pamella Ferreira Andrade Martins, kan dondurucu bir cinayete kurban gitti. 8 aylık hamile olan Martins, evinde cinayete kurban gitti. Öldürülen Martins’in karnı da yarılmıştı. Ülke basınında yer alan haberlere göre, saldırgan, anne karnındaki bebeğini çalıp kayıplara karıştı. Kısa süre sonra cinayetin işlendiği eve oldukça yakın bir bölgede yer alan hastaneye gelen bir kadın polisin dikkatini çekti.

Evde doğurdum diyerek hastaneye başvurdu


Adı emniyet güleri tarafından paylaşılmayan 22 yaşındaki bir kadın, yeni doğum yaptığını söyleyerek kucağında yeni doğmuş bir bebek ile yardım istedi. Şüpheli kadın bebeği evde doğurduktan sonra merdivenden düştüklerini iddia etti. Annesi öldürülen bebeğin hastaneye gelmeden çok önce öldüğü belirlendi.

Gebelik geçirmediği öğrenildi

Yapılan testler sonucunda bebeğin kendisine ait olduğunu iddia eden kadının gebelik geçirmediği anlaşıldı. Cinayet bıçakları çantasından çıkan kadın tutuklandı.
ETİKETLER: Bebek, Brezilya, Cinayet, Hamile, Kadın
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.