İnternette İşinize Yarayacak Black Hat Hacking Araçları

İnternette İşinize Yarayacak Black Hat Hacking Araçları

Black Hat, bir bilgisayar sistemine veya kötü niyetli bir ağa giren bir bilgisayar korsanı anlamına gelir . Bir Black Hat parasal kazanç için güvenlik açıklarını kullanabilir; özel verileri çalmak veya yok etmek; veya web sitelerini ve ağları değiştirmek, bozmak veya kapatmak. Black Hat hacker da bu istismarları diğer suç örgütlerine satabilir.

Hacking Araçları Nedir?

Hacking araçları (Hacking tools), manuel olarak yapacağınız işlemleri kolaylaştırmak amacıyla yazılmış programlardır. Bunlarla bir hesabı, siteyi ve kullanıcı hesabını kolayca deactivate edebilirsiniz. Kullanım açısından orta düzeyde hatta bazılarının da aşırı derece basit bir ara yüzü vardır. Bu araçlar sadece hacking için değil savunmada da kullanılabilir.

Hacking Araçları

Black Hat Hacking Araçları

Listemizin asıl konusu olan Black Hat Hacking araçları ve programları listemize geldik. Dilerseniz lafı daha fazla dallandırıp budaklandırmadan güncel ve aktif olarak kullanılan Black Hat Hacking araçları ve programları listemize hızlı bir şekilde geçelim. Ayrıca, nerelerde kullandıklarına kısaca bir bakalım.

1. vCRACK (Account Reaper):

vCRACK Sosyal medya, oyun, alışveriş ve haberleşme sitelerini & programlarını Brute Force mantığıyla ve combo-list ve proxy-list ile şifrelerini kırmanızı veya ele geçirmenizi sağlayan bir yazılımdır. Kullanıldığı ortamlar; Addmefast, amazon, crunchyroll, crunchyroll premium, dishworld, dropbox, dunkin donuts, hitleap, instagram, lol euw, lol na, minecraft, minecraft premium, namecheap, netflix, netflix premium, runescape, skype, spotify, spotify premium, townofsalem, twitch, twitter ve xfire

2. GR3NOX (SQL Scanner):

GR3NOX programına bir dork vererek 5 Google sayfası (50 site) sql açıklı site önünüze çıkartabilir. Saatlerce manuel olarak dork taramanıza gerek kalmaz.

3. Havij PRO (BruteForce):

Havij Profesyonel ve amatör kullanıma en uygun araçlardan birisidir yani orta seviye hack araçları (tools) konusu için en uygun materyallerdendir. SQL açıklı sitelerin database verilerine ulaşmanızı sağlar.

4. Acunetix (Web Vulnerability Scanner):

Acunetix, web sitelerinde bütün açıkları tarama programıdır, kendi güvenliğinizi sağlamak içinde basit düzeyde bir savunma ve/veya güvenlik yazılımıdır. Ücretli fakat Black Hat forumlarda Crack dosyaları mevcut ki zaten ücretini ödeyerek kullanan kişi sayısı bir elin 5 parmağını geçmeyecek düzeyde, tavsiyemiz tabiki bedelini ödeyerek almanız!

5. Scrapebox (Hit & Yorum Botu)

Scrapebox’ın en önemli avantajlarından biri, web sayfalarınıza binlerce yorum gönderebilmeniz ve daha fazla hit sağlayabilmeniz için diğer sitelere yorum yapabilmeleridir.

6. Metasploit Framework (Exploit – Encoder Framework Altyapısı)

İstismar ve çalıştırılabilir yüklerin herhangi bir kombinasyonunu sağlayan indirilebilir modüller ile, tüm özgürce erişilebilen bilgisayar korsanları, 2000’e yakın kataloglanmış güvenlik açığından birini gösteren herhangi bir sisteme anında erişebilirler. Gelişmiş anti-adli ve gizli aletler paketi tamamlar.

7. Wireshark (Ağ Analizcisi)

Wireshark ağ protokolü analiz araçlarında fiili standarttır. Her yerde bulunan TCP’den egzotik CSLIP’e kadar yüzlerce farklı protokolden oluşan paketlerin derinlemesine incelenmesini ve analiz edilmesini sağlar.

8. Aircrack (Wİ-Fİ Şifre Kırıcı)

Aircrack, wifi şifrelerini kırmak için kullanılan bir yazılımdır. Zayıf kablosuz şifreleme protokolleri Aircrack’ın WEP ve WPA saldırıları tarafından kolayca kırılabilir bir hale getirir. Kullanım ve arayüz bakımından kullanımı en kolay wifi şifre kırıcı aracıdır.

9. vProxyScraper (Aktif Proxy Çekme)

vProxyScraper aktif olarak sitelerden kaliteli proxy çekmenizi sağlar. Bu programını yani içerdiği proxy’leri kullanarak proxy adresini değiştirebilirsiniz. Ayrıca sadece bu konuda değil SMM paneli olan arkadaşlar da panelden user gönderiminde kullanıyorlar. Basit hack icraatlarında bir hacker’ın olmazsa olmazıdır.

10. John the Ripper (Şifre Kırma Aracı)

Çoğu zaman ‘JTR’ olarak kısaltılmış olduğunu göreceksiniz, bu çok karmaşık şifreleri bile kırmak için tasarlanmış harika bir bilgisayar yazılımı. Eğer şifre kırma aracı konusunda başka bir araçla “JTR” arasında kaldıysanız, JTR’yi karşısındaki yazılıma karşı offline olarak çalıştığını düşünün.

İnternette işinize yarayacak Black Hat (Siyah Şapka) hacking araçları içeriğimizin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Umarım yukarıdaki hacking programları işinize yaramıştır. Daha fazla hacking ve hile içerikleri yandaki bağlantıya tıklayarak hacking kategorimizi ziyaret edebilir ve daha fazla içeriğe ulaşabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Serhat Turan
Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.