Bilgisayardan İnternet İle Ücretsiz Arama Yapma

Bilgisayardan İnternet İle Ücretsiz Arama Yapma

Globfone tarafından sağlanan yenilikçi VoIP çağrı hizmeti ile internette ücretsiz arama yapabileceksiniz. Hem sabit hatlara hem de cep telefonlarına ücretsiz çağrı yapmak için artık bir hesap oluşturmanız ve / veya bir yere para yatırmanız gerekmiyor.

Globfone ücretsiz bir hizmet olduğu için birini aradığınızda, bir bedel ödemekten veya faturanızın yükselmesinden korkmanıza gerek yok. Şimdi dünyadaki herhangi bir telefona kolayca arama yapın ve mesajınızıla bu gelişmiş arama sistemi ile herhangi bir arkadaşınızla bağlantı kurun.  Basit ve etkili bir çağrı hizmeti vasıtasıyla birbirine bağlı kalabildiğinizden, arama yapmak hakkında sorun yaşamadan gün boyunca istediğiniz zaman mobil cihazları web üzerinden arayın.

Kullanıcıların memnuniyetine öncelik verilmektedir; bu nedenle, bilgisayarınızı kullanarak yerel, ulusal veya uluslararası telefon arayabiliyorsunuz bundan deneyim kazanarak keyif alacaksınız. Bir IP adresi için çağrıların sayısı ve süresi sınırlıdır. Bu sınır aşıldıktan sonra, yalnızca sonraki 24 saatte bir çağrı yapılabilir. Başlayalım, aşağıda bahsedilen adımları izleyin ve şu anda Globfone üzerinden bir arama yapın.

Anonim Telekomünikasyon Özellikleri

  • Ücretsiz arama yapma: Tıkla
  • Ücretsiz mesaj gönderme: Tıkla
  • Ücretsiz görüntülü sohbet: Tıkla
  • Ücretsiz dosya paylaşımı: Tıkla

Sistemde tamamen anonim konuşma, dosya paylaşımı, canlı sohbet, metin mesajları gönderebilirsiniz ve tamamen ücretsiz. Dilerseniz Tor Proxy gibi arama motorları, Touch VPN gibi eklentilerle’de gizlilik seviyenizi en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Bu ücretsiz arama yapma sitesi yıllardır aktif ve en güvenilir sitelerin başında yer alıyor, üyelik oluşturmanız gerekmeden dilediğinizle istediğiniz kadar konuşabilirsiniz.

Konuyla alakalı bir problem yaşarsanız iletişim adreslerimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz ve yorum atarak diğer kullanıcılara tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Serhat Turan
Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar: SMM Panel - takipçi satın al - antalya haber - sosyalhane.com - hosting - Bodrum Villa - Ankara Psikolog - Cezayir Vizesi Otomatik Kepenk