Bıçaklanıp Arabadan Yolun Ortasına Atıldı: Kimse Yardım İçin Durmadı

Adana’da bıçaklanacak yolun ortasına atılan şahıs yoldan geçen arabalardan yardım istedi. Yaralının yardım için çabaladığı anlar ise kameralara yansıdı. Adana’nın Yüreğir ilçesine bağlı Ulubatlı Hasan Mahallesi’nde yaralı bir vatandaşın kameraya …

Bıçaklanıp Arabadan Yolun Ortasına Atıldı: Kimse Yardım İçin Durmadı

Adana’da bıçaklanacak yolun ortasına atılan şahıs yoldan geçen arabalardan yardım istedi. Yaralının yardım için çabaladığı anlar ise kameralara yansıdı.

Adana’nın Yüreğir ilçesine bağlı Ulubatlı Hasan Mahallesi’nde yaralı bir vatandaşın kameraya yansıyan görüntüleri herkesi şok etti.

Kozan Caddesi’nde bir araçtan yolun ortasına kimliği öğrenilemeyen bir şahıs atıldı. Araç, yaralı şahısı yola atıp olay yerinden hızlıca uzaklaştı.

Çevrede bulunanların ihbarı üzerine olay yerine polis ve ambulans çağırıldı. Yoldan geçen bir kişi yaralı şahısa yardım etmek için yanına giderek, kendisini kollarının arasına aldı.

Bu sırada yaralı şahıs, yoldan geçenlere kendisini hastaneye götürmesi için elini kaldırarak yardım istedi. Yoldan geçen arabalar ise yardım için durmadı.

Bu sırada olay yerine gelen ambulans yaralı şahsı hastaneye götürdü. Polis ekipleri de olay ile inceleme yapmaya başladı.

Yaralı şahsın çevreki araçlardan yardım çağrısının kameraya yansıyan görüntüleri 👇

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.