Sponsorlu

 

Teknoloji Haberleri 

Berfu Yenenler Kendisine Gönderilen İğrenç Mesajı İfşaladı

Berfu Yenenler Kendisine Gönderilen İğrenç Mesajı İfşaladı

Videoları ve sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanarak gündeme gelen Berfu Yenenler, özellikle Maraş depremi sonrasında da çocuklar için çeşitli sosyal yardımlar kapsamında harekete geçmişti. Bu süreçte de yardımların desteklenmesi için sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanmış olan Yenenler, Mimarlar Odası tarafından yapılan açıklamaları da paylaştı. Bunun üzerine ise Yenenler’e takipçisi tarafından çirkin bir mesaj geldi.

Çirkin Mesajı İfşa Etti

Yaptığı Mimarlar Odası açıklamalarını paylaştıktan sonra kendisine birisinden gelen mesajı paylaşan Yenenler bu durumda ne yapacağını bilemediğini söyledi. Mesajda yazanlar şu şekilde: “Çıkıp bir ülke yönet bakalım kocanın sadece göbeğini yönetirsin sen uzaktan konuşmak ne güzel ne b.k yaptı bitmeyen metrolar doğru sen de haklısın Allahın dini kıtları Allah sizlerin yüzünden yakmasın bu dünyada bizi kocanla ünlü oldun Allahın cahilleri gözün kapalı inan”

Yenenler ise bu mesajı ifşa ederken şu sözleri söyledi: “Gerçekten acımızda boğulurken ve sorgulanacak bu kadar çok şey varken bize mi saldırmaya karar verdin Rabia neden Rabia hep birlikte iyileşeceğiniz inşallah.”

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.