“Benim Yaşadığım Yerde Köpek Yaşamaz” Diyerek İsyan Eden Vatandaş Cumhurbaşkanına Seslendi

‘Sakarya’da sokağın sesi’ olmak adına röportajlar yapan Sokak 54 mikrofonlarına konuşan bir kadın yaşadığı zorlukları dile getirirken çevresinin onu suçladığını anlattı. Anlattıklarıyla ise kısa sürede sosyal medyada gündem olarak tepkiler aldı …

“Benim Yaşadığım Yerde Köpek Yaşamaz” Diyerek İsyan Eden Vatandaş Cumhurbaşkanına Seslendi

‘Sakarya’da sokağın sesi’ olmak adına röportajlar yapan Sokak 54 mikrofonlarına konuşan bir kadın yaşadığı zorlukları dile getirirken çevresinin onu suçladığını anlattı. Anlattıklarıyla ise kısa sürede sosyal medyada gündem olarak tepkiler aldı. Gelin detaylara birlikte bakalım.

“Millet beni azarlıyor, Allah belanı versin senin yüzünden diyorlar.” şeklinde kendini açıklamaya başlayan kadın çevresinin ona “Sen bunu başımıza getirdin.” dediğini söyledi.

Ve söylemleri “Doğru, ben getirdim.” diyerek kabul etti ancak böyle olacağını tahmin edemediğini dile getirerek isyana başladı.

Cumhurbaşkanına hakaret etmek istemediğini ve saygılarını sunduğunu ifade ettikten sonra yaşadıkları yerde köpeğin dahi yaşamayacağını anlattı.

Eşinin asgari ücret aldığını ve oğluna baktığını bu sebeple de geçinemediklerini söyledi. Ardından ise buna bir çare bulunması istedi.

İşte detaylar 👇

Gelen tepkiler ise bu şekilde oldu. 👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.