Bedava Güncel Netflix Hesap Alma Yöntemi 2022

Bedava Güncel Netflix Hesap Alma Yöntemi 2022

Öncelikle, güncel Netflix premium hesaplarını paylaşmak için aldığım sayısı 500’ü geçen mailler’den bahsetmek istiyorum. Okurlarımızın çoğu mail hesaplarına çalışan Netflix hesapları göndermemi istemişler, kimisine gönderdim fakat hepsine göndermem mümkün değildi, dolayısıyla bende sizler için bir yöntem buldum.

Sizler için uzun uğraş vererek sonuca vardığım bu yöntemden bahsetmek istiyorum. Endişelenmeyin çünkü ücretsiz hesap listemizide aşağıya ekleyeceğim. Dilerseniz ücretsiz / bedava Netflix güncel hesaplarına nasıl sahip olacağınız konusuna geçelim, umarım işinize yarar.

Netflix Ücretsiz Premium Hesap Alma Yöntemi

Netflix’i her yerden kullanabilirsiniz. İçerisinde sizler için televizyon şovları, filmler ve diziler barındırır. Büyük bir maliyete sahip bu şovların tabi ki bir bedeli de oluyor, biz bu yöntemi yurt dışı kaynaklı bazı blog ve teknoloji sitelerinden edindik, dolayısıyla oralarda da durum bizimkinden farksız değil.

Elde ettiğimiz yöntem Netflix dene hesabı oluşturma, yazının bu kısmından sonrasını belki okumaya devam etmeyeceksiniz ama ben yazımın sonunu getirmek durumundayım. .d

İnternet’te, Netflix’e kaydolurken sizden bir banka kartı veya kredi kartı numarası istiyor, ama bunu doğrulamak gibi bir isteği yok sitenin, dolayısıyla herhangi bir kartla durumu çözmeniz mümkün. Belki bu durum size biraz korkutucu gelmiş olabilir, zaten bizde ilk başlarda sizin gibi anlamıştık.

Ki aslında böyleymiş’de .d ama aldığım mailleri düşündüm ve sen bu işe bir çare bulursun dedim, tekrardan başladım aramaya kart, kart, kart ve bir sonuca vardım. Sanal kart uygulaması, bu uygulama size sanal bir kart oluşturuyor ödeme çekemediğiniz için para kesilmiyor ve tamamen yasalara uygun bir işlem çünkü sanal kartın sahibi siz oluyorsunuz. Sonuç olarak 1 aylık Netflix hesabına sahip oluyorsunuz. 1 ay daha sahip olmak için yeni bir sanal kart oluşturabilirsiniz (farklı hesaptan).

Sanal kart uygulamalarını Google Play Store ve App Store’dan edinmeniz mümkün, fakat ben bugün sizlere herkesin kullanabilmesi için web sitelerini kullanarak sanal karta sahip olmayı öğreteceğim.

  1. Buradaki bağlantıdan twmpay.com adresine giriyoruz.
  2. Kaydolduktan sonra hesabınıza giriş yapın.
  3. Doldurulması gereken bilgileri doldurup hesabınızı telefon ile onaylayın.
  4. Siteyi sürekli kullanabilmek için pin oluşturun.
  5. Şimdi sitenin alt kısmında bulunan kartlar seçeneğine gidin, şimdi uygula seçeneğine tıklayarak gerekli alanları doldurun ve kartınızı oluşturun.

Tebrikler, kartınız hazır. Şimdi Netflix’in sitesini veya uygulamasını ziyaret ederek bir plan seçin ve hesabınızı oluşturun.

Yukarıdaki adımları yerine getirdiyseniz artık bir sanal kart sahibisiniz demektir. Bilgilerinizin güvenliği için veya para kesilir mi korkunuz olmasın hesap boş olduğu sürece para kesilmez veya borca girmezsiniz. Dolayısıyla ön ödemeli bir kart ve para yatırmadan para gitmez diyebiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
Serhat Turan
Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar: takipçi satın al