Başka Yer Kalmamış Gibi Bira Üretim Tankına İşeyen İşçinin Görüntüleri Sosyal Medyada Viral Oldu

Çin’in en büyük ikinci bira firması olan bir şirkette yaşanan olaylar ülkeyi ayağa kaldırdı. Şirkette çalışan bir işçinin biralara idrarını yaptığı görüntüler sosyal medyada viral oldu. Detaylar içerikte! Sadece Türkiye değil, dünyanın her yerinde …

Başka Yer Kalmamış Gibi Bira Üretim Tankına İşeyen İşçinin Görüntüleri Sosyal Medyada Viral Oldu

Çin’in en büyük ikinci bira firması olan bir şirkette yaşanan olaylar ülkeyi ayağa kaldırdı. Şirkette çalışan bir işçinin biralara idrarını yaptığı görüntüler sosyal medyada viral oldu. Detaylar içerikte!

Sadece Türkiye değil, dünyanın her yerinde bir fabrikada ya da gıda üretim yerinde yiyeceklerin içerisinde banyo keyfi yapar gibi yüzüldüğü, gıdaların içerisine tuhaf maddelerin katıldığı haberleri sosyal medyada karşımıza çıkıyor. Bu seferki görüntüler Çin’den ve bir “işeme vakası”…

Hong Kong merkezli olan ve Çin’in en büyük ikinci bira üreticisi olan Tsingtao markası geçtiğimiz günlerde sosyal medyada viral olan bir video yüzünden gündemden düşmüyor.

Ürünlerinin büyük bir kısmını Asya’nın doğusundaki ülkelere satan şirkette çalışan bir işçinin, bira üretim tankına idrarını yaptığı görüntüler sosyal medyada paylaşılmıştı.

Videoda bira fabrikası deposunda çalışan bir erkek işçinin yüksek duvarlı bir bira tankına tırmanarak idrarını buradan aşağıya yaptığı görülüyor.

Görüntüler Çin’in sosyal medyasında yayıldı. Ülkenin en büyük sosyal medya platformu Weibo’da milyonlarca kez izlendi.

Çinli sosyal medya kullanıcılarının çoğu görüntüler karşısında kızgınlıktan deliye döndü. Kullanıcıların bazıları kızgınlıklarını dile getirirken bir kısmı da bira tankına idrarını yapan kişiyi mahkemeye vermeleri konusunda destekledi.

Sosyal medyada viral olan görüntüler sonrası Tsingtao Brewery şirketi hakkında soruşturma başlatıldı.

Konuyla ilgili konuşan bira üreticisi marka yaptığı açıklamada,

‘Şirketimiz, 19 Ekim’de Tsingtao Bira Fabrikası’nda çekildiği anlaşılan görüntülere büyük önem veriyor. Biz olayı en kısa sürede polise bildirdik ve soruşturmaya artık devletin güvenlik kurumları da dahil oldu’ dedi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.