Bahçeli’den Kılıçdaroğlu’na ABD tepkisi: Talihsizlik

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Meclis grup toplantısında gündemle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Bahçeli’nin konuşmasından …

Bahçeli’den Kılıçdaroğlu’na ABD tepkisi: Talihsizlik

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Meclis grup toplantısında gündemle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Bahçeli’nin konuşmasından satır başları:

– Kılıçdaroğlu’nun siyaseti siyaset değildir. Başörtüsü konusunu ısıtıp tekrar gündeme getirmenin kimseye faydası yok. Mağduriyetler dönemi bitti ama Kııçdaroğlu’nun hevesi başka. Cumhuriyet Halk Partsi’nin kanun teklifi baştan savmadır. Yeni düzenlemeye ihtiyaç yoktur.

– Alevi İslam inancına sahip vatandaşlarımızın haklı talepleri vardır. Bu talepler karşılanmalı ayrıca geniş bir uzlaşma zemini oluşturulmalıdır.

– Dünya artık akıl ayrıca iradeyle barışçıl çabalarla bugünkü tehlikeli ortamdan çıkmalıdır. Bu işin şakaya gelir hiçbir yanı yoktur. Kılıçdaroğlu’nun bu gelişmelerin gölgesinde apar topar ABD’ye gitmesi talihsizliktir, densizliktir, pervasızlıktır, düşüncesizliktir.

– (Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun ABD ziyareti) Herkes biliyor ki, ABD’ye Cumhurbaşkanı adaylığı için icazet almaya ya da işaret edilecek müstakbel zillet adayının ismini öğrenmeye gittin.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.