Sponsorlu

 

Teknoloji Haberleri 

Bahçeli Depremde Yardım Yapan Derneklere Sert Çıktı

Bahçeli Depremde Yardım Yapan Derneklere Sert Çıktı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuştu. Bahçeli özellikle Ahbap ve Babala TV gibi depremde yardım toplayan derneklere sert çıktı. Ayrıca kendisinin 1 haftadır gözükmemesine yönelik de açıklamalarda bulundu.

“Bu Sahtekarların TV’de Yer Almaması Gerekli”

Bahçeli yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi: “Devletin ve hükümetin hakkını teslim etmek lazımdır. Devletin yapamadığı ne vardır da Ahbapçılar, Babalacılar akbaba gibi kanat çırpmaktadır. Bu sahtekarların Türk televizyonlarında artık yer almaması lazımdır. Devleti acz içinde gösterircesine sosyal medyaya üşüşenler bindikleri dalı kestiklerini ne zaman anlayacaklardır?”

Ayrıca Bahçeli kendisine yöneltilen eleştirilere de şu şekilde konuştu: “MHP Genel Başkanı olarak depremden zarar görmüş illerimizi, vatandaşlarımızı ziyaret etmek amacıyla, kararı tatbik etmek için makul bir zaman kollamıştım. O zaman gelmiştir. Milletimle tek yürek olacağım, tek ses olacağım. Çalışmaların aksamasına fırsat vermeden illeri ziyaret edeceğim. ‘Milliyetçi Hareket Partisi nerede?’ diye soranları ciddiye alıp cevap verecek değilim ancak yine de bir hatırlatma yapmadan geçmeyeceğim; biz her yerdeyiz…”

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.