Babalar Günü Mesajları: En Anlamlı Babalar Günü Sözleri

Babalar Günü Mesajları: En Anlamlı Babalar Günü Sözleri

Babalar Günü, bizim ülkemiz dahil birçok ülkede her yıl haziran ayı üçüncü pazar günü kutlanıyor. Babalar Günü mesajları çok sevdiğimiz babalarımızın değerli hissetmeleri için oldukça önemli. Babalar Gününde babanızı mutlu etmek isteyen kişiler için çok güzel, anlamlı, farklı, duygusal, kısa, uzun Babalar Günü sözlerini beğenmeniz için derleyip düzenledik. Babanıza hediye aldınız ve güzel bir mesaj, yazı ile onu mutlu mu etmek istiyorsunuz. İşte, en güzel, duygusal ve anlamlı Babalar Günü sözleri ve mesajları…

Babalar Günü Mesajları

Babalar Günü Mesajları (Kısa)

Seninle birlikte, sağlık, mutluluk ve huzur her daim yanımızda olsun. Babalar Günü’n kutlu olsun benim canım babacığım.

Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sen hep yanımdasın şefkatli babam! Sen var oldukça uzaklar her zaman yakın olacak. Babalar Günü’n kutlu olsun.

Bugün başardığım ne varsa hepsi senin eserin. İyi ki varsın şefkatli babam.

Ailemin reisi, benim canım babam. Babalar Günü’n kutlu olsun.

Sen benim derdimi, hüznümü ve mutluluğumu paylaştığım en yakın arkadaşımsın. Babalar Günü’n kutlu olsun güzel babam.

Sağlık ve huzurun her zaman yanımızda olması dileğiyle. Babacığım, Babalar Günü’n kutlu olsun.

Sen dünyanın en güzel ve en özel babasısın. Bir tanecik babam, Babalar Günü’n kutlu olsun.

Papatyaların en güzel kokanına, gelinciklerin en sade olanına, güller arasında en güler yüzlü olanına, Babalar Günü’n kutlu olsun canım babam.

Sen yanımdayken ben, dünyanın en mutlu çocuğuyum. Babalar Günü’n kutlu olsun.

Seninle birlikte, sağlık, mutluluk ve huzur her daim yanımızda olsun. Babalar Günü’n kutlu olsun benim canım babacığım.

Sabırlı, şefkatli, her daim sıcak ve koruyucusun. Sen benim biricik babamsın. Sen benim hayatımın anlamısın. Babalar Günü’n kutlu olsun kıymetli babam.

Sen benim dünyada gördüğüm en nazik, en yakışıklı, en cesur, en tontiş insansın. Seni çok seviyorum babacığım.

Prenses olmak için prense ihtiyacım yok. Benim babam zaten kral. Babalar Günü’n kutlu olsun canım babam.

Canım babam seni hiçbir şeye değişmem. Tabi bugüne kadar bir şey teklif eden olmadı.

Sen benim hayatımın anlamı, tek dayanağımsın. Seni bir gün değil her gün seviyor ve hatırlıyorum. Hep yanımda kal, seni çok seviyorum.

Benim sana olan sevgimi anlatmaya ne kelimeler ne de sözler yeter. Mutluluğumuz daim olsun. Seni her zaman sevecek olan kızın.

Babalar Günü Mesajları

Babalar Günü Mesajları (Uzun)

Benim babam olduğun için o kadar şanslıyım ki, sensiz bir hayat hiç düşünemiyorum. gülüşünle, hep benim parlayan yıldızım olacaksın biliyor musun? Seni her şeyden çok seviyorum canım babam. Bizim için yaptığın her şey için sana sonsuz minettarım. Babalar Günün kutlu olsun! canım.

Bana mümkün olan her şeyi yapabileceğimi öğrettin. İmkansızı imkanlı haline getirmeyi senden öğrendim. Öğrettiğin her şey için teşekkür ederim canım babam. Babalar Günün kutlu olsun!

Bir derdim olduğunda, beni dinleyip arkadaşım gibi davrandığın beni anladığın için sana sonsuz teşekkür ederim. Sen tanıdığım en iyi babasın. Babalar Günün kutlu olsun!

Sen tüm ailem için bir kahramansın. Benim babam olduğun için her gün şükrediyorum canım babam… Seni her şeyden çok seviyorum baba. Babalar Günün kutlu olsun!

Sen benim en iyi arkadaşım, sırdaşım, yoldaşım kısaca her şeyimsin. Seni tüm kalbimle seviyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

Evimizin direği babam. Babam, canımızın en içi, bir tanemiz. Şunu bil ki seni hergün daha da çok seviyoruz. Varlığına şükrediyorum.. Babalar Günün kutlu olsun.

Canım babam! Varlığın hep daim olsun. Seni çok seviyorum iyi ki varsın, iyi ki benim babamsın. Babalar günün kutlu olsun.

Kolların bana huzur ve güven veriyor canım babam. Kalbinden daha sıcak bir ülke yokmuş babacım. Babalar günün kutlu olsun.

Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslıyım bir bilsen. Ben her zaman senin kıymetini bileceğim canım babam. Seni dünya kadar seviyorum canım babacığım. Babalar Günün kutlu olsun.

Bana her zaman prensesmişim gibi davrandın. Seni her şeyden çok seviyorum yakışıklı babam. Babalar Günün kutlu olsun!

Kanından can verdin var olmamı sağladın. Beni kollarına aldın, her türlü kötülükten korudun. Yıllarca çalıştın, beni yetiştirdin. Sen benim için çok özelsin canım babam. Babalar Günü’n kutlu olsun.

Sen ailemiz için yıkılmaz bir çınarsın. Ne zaman arkamı sana yaslasam, kendimi dünyaya meydan okuyacak gibi hissediyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her zaman senden güç alacağım. Babalar Günü’n kutlu olsun.

Fedakârlık, şefkat, sevgi, sabır… Seni hangi kelime tarif eder bilemiyorum. Ben seni sadece bir gün değil her gün seviyorum. Her zaman seni yanımda hissettiğim için minnettarım sevgili babam.

Fedakârlık, şefkat, sevgi, sabır… Seni hangi kelime tarif eder bilemiyorum. Ben seni sadece bir gün değil her gün seviyorum. Her zaman seni yanımda hissettiğim için minnettarım sevgili babam.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.