Azad Yılmaz Kimdir? Ne İş Yapıyor? Nereli ve Kaç Yaşında?

Azad Yılmaz Kimdir? Ne İş Yapıyor? Nereli ve Kaç Yaşında?

Sosyal medyada adını birçok kişinin bildiği Azad Yılmaz, lüks yaşamını sergileyerek dikkatleri üzerine çekiyor. Samsun’da 1982 yılında dünyaya gelmiş olan Azad Yılmaz, genç yaşta iş dünyasına atıldıktan sonra önemli bir yükselme göstererek adını duyurmaya başladı. Sosyal medya hesaplarından takip edenler onun yaşadığı bu lüks hayata özenenlerden oluştuğunu görebilirsiniz.

Azad Yılmaz Kimdir, Ne İş Yapar?

Azad Yılmaz, oto galeri işi yapan bir iş adamı ancak Künefes adında bir de künefe markasının sahibi. Bu ürünlerin Türkiye’de önemli bir pazarı olan Metro, Kipa , BİM ve Migros gibi mağazalarda satıldığının da altını çizelim. Dünyanın birçok ülkesine künefe satışı yapan Azad Yılmaz, başlatmış olduğu büyüme gücünü giderek de daha fazla yükseltmeyi kafasına koymuş görünüyor.

Azad Yılmaz, kendi gibi pek çok ünlü isimle de yakından arkadaşlık yapıyor. Sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlarda bunu çok iyi bir şekilde anlayabiliyoruz.

Azad Yılmaz Hayatı ve Biyografisi

Azad Yılmaz iş hayatında başarılı olurken sosyal yönden de oldukça aktif bir yaşama sahip. Aslında onu sosyal medya da ünlü haline getiren en önemli özelliği de yapmış olduğu lüks paylaşımlardır. Yurt içinde ve yurtdışında yaşadığı lüks yaşam sosyal medya kullanıcılarının çok ilgisini çekiyor ve takipçi sayısı her geçen gün biraz daha büyümeye doğru gidiyor.

Azad Yılmaz Kimdir

Azad Yılmaz’ın yaşamı lüks olsa da paylaşımlarından anlaşılan arabeks yani halk arasında damar tarzında bir yaşam sürdüğü anlaşılıyor. Dinlediği şarkılar eşliğinde adeta kendini kaybeden iş adamı  YouTube ve İnstagram gibi sosyal medya platformlarında daha yeni yeni tanınmaya başladığı zamanlarda iş kariyerine araba alım satımı ile içerik üreterek başlamıştır. Lüks araçların alım ve satım işlerini yapmaktadır.

Azad Yılmaz’ın Kariyeri

Azad Yılmazın kariyerinin en önemli noktası galeri işidir. Bu işte oldukça başarılı olmasının yanı sıra satışını yapmış olduğu pahalı araçlar üzerinden yüksek kazanç sağlaması da takipçilerinin gözünden kaçmıyor. İş hayatında neredeyse bir devrim yaratmış olan iş adamı hakkındaki söylentilere göre Lukoil ve Ulusoy Turizm’in sahibidir.

ETİKETLER: Azad yılmaz, İş adamı
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.