Armağan Çağlayan Kanser Süreciyle İlgili Dikkat Çekici Açıklamalar Yaptı

Armağan Çağlayan Kanser Süreciyle İlgili Dikkat Çekici Açıklamalar Yaptı

Ekranların sevilen yüzü Armağan Çağlayan bir süre önce kansere yakalandığını açıklamış ve sevenlerinin üzülmesine neden olmuştu. Sonrasında ise akciğer ameliyatı olan ünlü isim ekranlardan da buna bağlı olarak bir süre uzak kalmıştı. İzlenme rekorları kılan Youtube videolarına da ara vermişti.

“Kemoterapi Almayacağım”

Yakın zamanda akciğer ameliyatı olarak iyileşme sürecine giren Çağlayan, uzun bir aradan sonra sahnelere geri döndü. Geçen günlerde İstanbul’da “Size Anlatacaklarım Var” isimli tek kişilik sahne gösterisine katılarak sağlık durumuyla ilgili son gelişmelerden de bahsetti.

Kendisine, başka kanser hastalarından daha farklı bir tedavinin uygulandığını anlatan Çağlayan, “Şu anda gayet iyiyim. Sonuçlarım yurtdışına gitti. Kemoterapi ve radyoterapi almayacağım,” dedi. Ünlü isim ayrıca: “Sadece kanserli hücrelerin büyüme hızları çok yüksek, bu yüzden de diğer kanser hastalarından farklı olacak şekilde üç yılda bir tomografi çektirmeliyim. Eğer kanserim tekrarlanmazsa verilecek olan ilaçtan tekrar kanser olacağım,” şeklinde konuştu. Bu açıklamasıyla birlikte ünlü ismin şimdilik durumunun iyi olduğu anlaşılsa da kanser ile uzun bir süre mücadele edileceği de öğrenildi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.